Gaming gecesinden ürün alıp satmak

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizce Gaming gecesinden yüksek fiyatlı ürünleri satın alıp indirim sonrası satmak mümkün mü? Küçük fiyatlı ürünlerde kimsenin 100 200 lira için risk almayacağının farkındayım fakat örneğin 6 7 bin liralık bir ekran kartını alıp piyasasının 400 500 lira altına satmak mantıklı mı yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce kargolar gelsin de sonra satarsın. Geçen haftaki indirimde aldığım ürünü hâlâ kargoya veremediler, her gün kopyala yapıştır aynı cevap yazıp yolluyorlar. Bugün de alışveriş yapacağım onu önümüzdeki ay yollarlar diye düşünüyorum. :D

@JRScarface

"2. el ürün nedir?"

Bu soruyu sormak lazım. Adam kutusunu açmış satıyorum diyor. Sıfırı 1000 TL kendi adıma faturalı. Satan kişi 1000 TL istiyor. Forum var mesela. Dün gördüm ilanı.

Ayrıca garantisi bitmek üzere olan ürünü ya da biten ürünü sıfır fiyata satmaya çalışanları saymıyorum bile.

Özet ile sizin de söylediğiniz gibi 2. el sayılması gerekir. Ürünlerin sıfırını almak artık daha mantıklı. Ne insanların ağız kokusunu çekersin ne de dolandırılma olasılığını olur. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce kargolar gelsin de sonra satarsın. Geçen haftaki indirimde aldığım ürünü hâlâ kargoya veremediler, her gün kopyala yapıştır aynı cevap yazıp yolluyorlar. Bugün de alışveriş yapacağım onu önümüzdeki ay yollarlar diye düşünüyorum. :D

Bir de gelen ürün sorunlu çıkarsa mağaza derdi, garanti derdi çek dur...

Geri
Yukarı