Gaming Gen güvenilir mi?

Eigby52

Hectopat
İyi günler ULTIMA-3080 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS GeForce TUF RTX 3080 GAMING OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistemi almayı düşünüyorum. Bekleyip 4070 alacaktım ama büyük ihtimalle 4070 sisteme denk işlemci anakartı falan bu sistemden fiyatı çok yukarıda olacak. Zaten 3080'nin 4060 Ti ile 4070 arası kalacağını tahmin ediyorum. DLSS 3 olmayacak ama bu kadar ucuza bulmuşken almak istiyorum. Gaming gen piyasaya göre çok ucuz satıyor. Güvenilir mi? Daha önce alışveriş yapan var mı?

Onun yerine bu sistemi almanızı tavsiye ederim. 12400f ile 5600x denk işlemciler oyun performansında. Ayrıca anakart çok daha güncel ve kaliteli diğerine nazaran. Kasa da yine çok daha kaliteli. Tek eksiği olan sıvı soğutmayı kendiniz takarsanız olay çözülecektir.

Onun yerine bu sistemi almanızı tavsiye ederim. 12400f ile 5600x denk işlemciler oyun performansında. Ayrıca anakart çok daha güncel ve kaliteli diğerine nazaran. Kasa da yine çok daha kaliteli. Tek eksiği olan sıvı soğutmayı kendiniz takarsanız olay çözülecektir.
Hocam biraz videolara baktım oyunlara göre fark gösteriyo. Fark ise 10 fps falan. Sıvı soğutucudan vazgeçmek için güncel olması önemli mi o kadar?

Hocam biraz videolara baktım oyunlara göre fark gösteriyo. Fark ise 10 fps falan. Sıvı soğutucudan vazgeçmek için güncel olması önemli mi o kadar?
Edit kasa çok sağlammış

Son düzenleme:

Edit kasa çok sağlammış
Ben vazgeçin demedim kendiniz satın alıp takın dedim. Önceden özelleştirme açıktı şimdi kapanmış. Yoksa özelleştirmeden doğru ekleyebilirdiniz.

Hiç alışveriş yapmadım ama senelerdir biliyorum ve çok nadir sorun yaşayanı gördüm. Ürün satın alım işlemi konusunda sorun yaşayanı görmedim henüz.

Geri
Yukarı