Gaming.gen güvenilir mi?

ddagcii

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 30 Ocak 00.07 saatinde bir hazır sistem aldım, linkini de koyacağım. Şikayetvar'da birkaç şey okudum açıkçası tırsmadım değil, birkaç kez forumlara da düşmüş bu konu. Tekrardan bir sormak istedim.

Sistem linki:

Merhaba. 30 Ocak 00.07 saatinde bir hazır sistem aldım, linkini de koyacağım. Şikayetvar'da birkaç şey okudum açıkçası tırsmadım değil, birkaç kez forumlara da düşmüş bu konu. Tekrardan bir sormak istedim.

Sistem linki:

Hocam güvenilir, güvenilir fakat her markada illaki memnuniyetsizlikler olmuştur.
Ama bir ara Gaming gende ağır sorunlar hatta mahkemeye kadar giden bir şikayet görmüştüm. Böylesi nadir gelir 1000 de 1 falandır o yüzden endişelenmenize gerek yok.

Sistem linki:
Ben de şu anki sistemimi oradan aldım hiçbir sorun yok. Ayrıca kargo mevzusu şansa bağlı geç gelirse korkmayın bazen 10 günde geldiği de oluyor yani. Mesela bana 3 günde falan geldi.

Arkadaşların da dediği gibi bu firmalar paranızı alıp ürünü göndermeyecek yerler değiller elbette ürün gelir ha sorunlu sorunsuz sorun yaşarsanız biraz uğraştırırlar.

Şikayetvara bakarsanız Amazon'la ilgili de çok şikayet var ama Türkiye'de en çok güvenilebilecek alışveriş sitelerinin başlarındadır.

Sistem linki:

Şikayet var her sitede var korkmani gerektirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı