Gaming.gen güvenilirliği

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Peder beyi ikna etme işi bitti, şimdi siteyi araştırıyor.
NOVA-1660S alacağız.
Şikayetvar'da diğer sitelerden iyi, geneli çözülmüş. Daha önce de sordum, forumda da çok sorulmuş tabii; çoğunluk olumlu cevap verdi. Bir yerlerde okuyor yok fatura gelmemiş yok kasa çizilmiş, işte sıkıntı çıkar yardımcı olmazlar deyip duruyor.

Direkt ona göstereceğim mesajları, lütfen sadece bu siteden deneyimi olan arkadaşlar yanıtlasın.

Ben uygun fiyata bir sistem aldım 6 ay önce. Kargo 1 haftada geldi. Halbuki 1 gün diyordu. Müşteri hizmetleri telefonlarını 2 ya da 3 kez arayınca açtı. Ama gerek paketleme, gerek hijyeni olsun ben beğendim genel olarak. Güvenilirdir. Pederi ikna ettiyseniz gerisi kolaydır (Yaşanmıştır).

Bir yerlerde okuyor yok fatura gelmemiş yok kasa çizilmiş, işte sıkıntı çıkar yardımcı olmazlar deyip duruyor.
Amacı almamak olabilir :D Şaka bir yana kendi bilgisayarım Nova-1660s ve gayet memnunum hiç bir sıkıntı çıkmadı.

NOVA-1660S alacağız.
Şikayetvar'da diğer sitelerden iyi, geneli çözülmüş. Daha önce de sordum, forumda da çok sorulmuş tabii; çoğunluk olumlu cevap verdi. Bir yerlerde okuyor yok fatura gelmemiş yok kasa çizilmiş, işte sıkıntı çıkar yardımcı olmazlar deyip duruyor.

Direkt ona göstereceğim mesajları, lütfen sadece bu siteden deneyimi olan arkadaşlar yanıtlasın.

Aldım hızlı geldi güzel paketlenmişti fatura gelmedi maile yazdım maile 3 saat içinde attılar faturayı ardından ramlarimde sorun oldu(sorun bende de olabilir) garantiye gönderdim 20 gün sonra geldi RAM'ler gerçekten değişmişti fakat hala sorun vardı bende anakart da sorun olduğunu düşünüyorum şu an yani sonuç olarak tamam ilgililer fakat sorunumu tam çözemediler.

NOVA-1660S alacağız.

Hocam peder beye selamlar :) , fakat şunu da söylemekte yarar var; olumsuz yorum olmayan site bulmak çok zor. Teknobiyotik olsun, İncehesap olsun ya da Gaming.gen olsun; mutlaka eksikliği olan bir durum çıkmıyor değil. Bu arada site iyi sitedir, belirtmiş olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı