Gaming.gen TR dolandırıclığı

Delta_k

Hectopat
2 şubat 2024 tarihinde gaming.gen.TR'den aldığım Dell 2722HS modelini 10 şubdat 2024 tarihinde iade etiim ve elerine 14 Şubat tarihinde ulaştı lakin o günden beri aramam rağmen ve bu hafta incelenecek diye geçiştirdiler ve en son bugün aramamda bana ürünün bana geri yollanacağı sebebininde iç panelinin kırık olduğunu söylediler ben ürünü sağlam bir şekilde eksiksiz yoladım ve ürünü kırık bir şekilde geri bana yolayacaklar ve bana iade alamayacakların söylüyorlar ürünü sağlam şekilde yolladığımda dair kanıtlarım var fotoğraflar ne yapmam lazım bu konuda?

Sureç hakkında yardımcı olabiliri misiniz sesli bir kanaldan veya buradan.
Tabi buradan özet geçeyim;

1708417330878.png

Siteye e-Devlet hesabınızla giriş yapıp karşınıza çıkan ekrandan Gaming.gen.tr ile alakalı bilgileri doldurun, buradaki bilgileri faturadan bulabilirsiniz zaten.

1708417414128.png

Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra tekrardan fatura üzerindeki bilgileri buraya yazıp şikayetinizi açık bir şekilde belirtin. (Talep türünü "6502 SAYILI KANUNDA YER ALAN DİĞER TALEPLER" olarak seçin.)

1708417459371.png

Buraya da elinizdeki görselleri yükleyeceksiniz, sadece PDF dosya desteklediği için JPEG to PDF çevirici sitelerden fotoğrafınızı PDF olarak çevirip yükleyebilirsiniz;
Bu siteden yapabilirsiniz mesela.

1708417601668.png

Son olarak buradan bilgilerinizi kontrol edin ve ilerle diyerek şikayeti oluşturun.

Sonuçlanması ikâmet ettiğiniz yere göre değişiyor, benim gibi 1 hafta içerisinde tamamlanan da oluyor 4 ay sürebilen de oluyor.

2 şubat 2024 tarihinde gaming.gen.TR'den aldığım Dell 2722HS modelini 10 şubdat 2024 tarihinde iade etiim ve elerine 14 Şubat tarihinde ulaştı lakin o günden beri aramam rağmen ve bu hafta incelenecek diye geçiştirdiler ve en son bugün aramamda bana ürünün bana geri yollanacağı sebebininde iç panelinin kırık olduğunu söylediler ben ürünü sağlam bir şekilde eksiksiz yoladım ve ürünü kırık bir şekilde geri bana yolayacaklar ve bana iade alamayacakların söylüyorlar ürünü sağlam şekilde yolladığımda dair kanıtlarım var fotoğraflar ne yapmam lazım bu konuda?
Bu küçük çaplı firmalar böyledir. THH verdiğinde hemen iade alırlar. Keriz insan avlama taktikleri. Bilinçli bir kullanıcı olun ve THH verin.

Geri
Yukarı