Gaming gen TR güvenilir mi?

500 1000 lira fazla verin Gaming gen TR'den uzak durun hayatımda daha ilgisiz bir firma görmedim bir teknik destek için ürün gönderin kasanızın geri gelmesi 2 ay teknik servis 2 günde ürünü yenisiyle değiştiriyor adamlar alıp size göndermek için 1 ay sizi yalvartıyor paranızla rezil oluyorsunuz.

Uzak dur kardeşim site güvenilir olabilir dolandırılmazsın belki ama kasan ne zaman gelir bilinmez hizmet konusunda gördüğüm en kötü firma kanser olmak istiyorsan alabilirsin tabi.

Dolandırıcılar hazır sistem aldım ekran kartı arızalı idi. Asus iade değişim raporu verdi. Bana kart ellerinde olmasına rağmen fatura tutarı iadesi yapmaya çalıştılar. Çünkü hazır sistemde 12 binlik kartı 2 bin olarak gösteriyorlar. Aman aman uzak durun 1 aydır thh sonucu bekliyorum.

Dolandırıcılar hazır sistem aldım ekran kartı arızalı idi. Asus iade değişim raporu verdi. Bana kart ellerinde olmasına rağmen fatura tutarı iadesi yapmaya çalıştılar. Çünkü hazır sistemde 12 binlik kartı 2 bin olarak gösteriyorlar. Aman aman uzak durun 1 aydır thh sonucu bekliyorum.
Hocam son durum nedir? Aynı yerden sistem almayı düşünüyorum da.

son durum nedir hocam? ben de aynı durumdayım

Aynı siteden almıştım ben de sistemi. Faturada fiyatı parçalara bölüyorlar. İşin garibi de en düşük payı hep ekran kartı alıyor. Burası çok çakallık kokuyor. Çok fazla mağdur var. Adam 8K lık GPU’yu 2K olarak kesiyor faturada, üründe sorun çıkınca 2K iade etmeye kalkıyorlar. 12K sistem aldığına sevinenler taş çatlasın 6K’lık sistemin 12K’ya ellerinde kaldığını görünce haklarını aramaya çalışıyorlar. Bu konunun dikkatle incelenip firmaya düzenleyici yaptırımda bulunması gerekiyor bence.

Herkes neredeyse aynı şeyi düşünüyor ve aynı şey hakkın da şikayetçiler. Gram şüphe ve gram müşteri memnuniyetsizliği bile uzak durulması için yeterli sebepler. Umarım ki başkaları da bu tarz tuzaklara düşmez. Zaten ekonomi belli. Herkes birbirini dolandırmaya çslışıyo. Hadi hayırlısı...

Bu aralar gerçekten gaming.gen.trden çok fazla bu arızalı ürün gönderdiler ve iade almadılar gibi şikayet geliyor artık sistemlere bakarken en son baktığım site oldu. Sistem almayı düşünüyorum yakında ve oradan almayacağım büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı