Gaming.gen.tr güvenilir mi?

T.o.p.r.a.k

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, Gaming.gen.tr mağazasına gidip hazır sistem alacağım fakat marka hakkında çok fazla kötü yorum okudum. Aranızda Gaming.gen.tr'den yapılmış bir alışveriş deneyimi olan varsa gerçektende yorumlarda dedikleri gibi kullanılmış, bozuk ürün mü satıyorlar? Ayrıca dediğim gibi mağazalarına gidip bana verecekleri ürünleri kendi gözümle göreceğim yani kullanılmış vb. şeyler olursa anlarım. Sizce Gaming.gen.tr üzerinden alışveriş yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler, Gaming.gen.tr mağazasına gidip hazır sistem alacağım fakat marka hakkında çok fazla kötü yorum okudum. Aranızda Gaming.gen.tr'den yapılmış bir alışveriş deneyimi olan varsa gerçektende yorumlarda dedikleri gibi kullanılmış, bozuk ürün mü satıyorlar? Ayrıca dediğim gibi mağazalarına gidip bana verecekleri ürünleri kendi gözümle göreceğim yani kullanılmış vb. şeyler olursa anlarım. Sizce Gaming.gen.tr üzerinden alışveriş yapmalı mıyım?
Son 2 ay içerisinde 3 adet sipariş verdim. 2'si hazır sistem, 1 tanesi de klavye idi.
Hiçbir şekilde sorun yaşamadım. Hazır sistemdeki ürünler daha önce kullanılmış değildi. Hepsi kutulu ve kozmetik olarak sıfırdı.

Monitörümü oradan aldım uzun süredir kullanıyorum, mağazaları yakınımda olduğu için iletişimden yana sorun yaşamadım fakat telefonlarına ulaşmak biraz dert.

Hem mağazadan alışveriş yaptım hemde eşe dosta iki tane sistem topladım. Hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı