Gaming.gen.tr güvenilir mi?

Kevzyy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Gaming gen TR de İtopya'ya göre daha fazla sistem oldugunu ve daha uygun oldugunu gordum. Fakat biraz araştırınca bir sürü sorun gördüm. Müşteri hizmetleri gibi PC'de sorunlar gibi pek içim hoş olmadı. Sizce Gaming gen TR'den hazır sistem alınır mı? Güvenilir midir yardımcı olanlara şimdiden sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir satın alabilirsin. Itopya da sorunlu hatta daha sorunlu bile olabilir. İnternetten her siteyle ilgili olumsuz yorum bulabilirsin. Firmalar satış sonrası destek olarak pek iyi değil.

Merhaba. Gaming gen TR de İtopya'ya göre daha fazla sistem oldugunu ve daha uygun oldugunu gordum. Fakat biraz araştırınca bir sürü sorun gördüm. Müşteri hizmetleri gibi PC'de sorunlar gibi pek içim hoş olmadı. Sizce Gaming gen TR'den hazır sistem alınır mı? Güvenilir midir yardımcı olanlara şimdiden sağ ol.
Güvenilirdir. İnternet üzerinde her zaman olumsuz yorum görmek mümkündür. @xenom0rphe hocamın dediği gibi İtopya daha sorunlu hatta.

Gaming.gen.tr, İtopya gibi mağazalar güvenilirdir. İtopya'dan sistem, Gaming.gen.tr'den klavye aldım memnunum. Sorun yaşamadım. 4 - 5 arkadaşıma canlı olarak sistem topladık ayrıca. Güvenebilirsiniz.

Geri
Yukarı