Gaming.Gen.Tr güvenilir mi?

Labirent053

Picopat
Daha fazla  
Gaming.Gen.Tr güvenilir mi dostlar 2hafta içinde sistem almayı düşünüyorum da taksit olayına da baktım 12 taksite kadar var. Google'dan biraz araştırdım güvenilir diyende var müşteri hizmetleri kötü diyen de bir de size sorayım dedim.

Güvenilir. Kendim de sistem aldım.

Mart ayında pc topladım bir sorun yaşamadım sipariş bana ulaşana kadar. Birşey sormak için müşteri hizmetlerini aramıştım sırada 20 kişi var diye otomatik mesaj cıkıyordu bunlar azala azala 45 dk da anca bana geldi ve bana geldikten sonra telefon kapandı. Tekrar aradım ne hikmetse tekrar sırada 20 kişi oluştu :) Bi bu olay beni rahatsız etmişti sadece.

Alınma ama sormak isterim. Forumda onlarca konu var bununla alakalı hiç mi denk gelmedin buna. Ya da bir içerik üreticisinin reklamını görmedin. Aynı konulardan ısrarla açılması insanı üzüyor.

Konunun güncel olması için açtım sitede o kadar mesaj varki güvenemiyor insan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming.Gen.Tr güvenilir mi dostlar 2hafta içinde sistem almayı düşünüyorum da taksit olayına da baktım 12 taksite kadar var. Google'dan biraz araştırdım güvenilir diyende var müşteri hizmetleri kötü diyen de bir de size sorayım dedim.
Genelde müşteri hizmetleri umursamaz olur bu tip firmaların.

Ben de merak ediyorum bu soruyu, bir sistem beğendim bu sitede oldukça uygun fiyatı. Diğer sitelerde dengi sistemler birkaç lira farkla satılıyor. Neden bu sitede bu kadar ucuz sorguluyorum. Müşteri iadesi ürünleri koyuyor olabilirler mi kasaya? İnternette siteyi araştırdığımda mağduriyet yaşayanının olduğunu gördüm.

Geri
Yukarı