Gaming gen TR güvenilir mi?

hodurimam

Femtopat
Daha fazla  
Gaming.Gen.TR hazır sistem alacaktım ama şikayet var da ve Google yorumlarda iyi siparişler kadar kötü siparişler var ve içime korku düştü alsam mı diye. Sizin düşünceniz nedir ya da oradan bir şey alınır mı?

Gaming.Gen.TR hazır sistem alacaktım ama şikayet var da ve Google yorumlarda iyi siparişler kadar kötü siparişler var ve içime korku düştü alsam mı diye. Sizin düşünceniz nedir ya da oradan bir şey alınır mı?

Güvenilir hem de kaliteli ve unutma Her firmanin kötü yorumu vardır.

2 arkadaşım gaming.gen.tr'den hazır sistem aldılar ikisi de problem yaşamadı. Güvenilir olduğunu biliyorum. En bilindik firmalarda bile şikayet olabilir zaten.

Güvenilir.

Hazır sistemde bir kaç arkadaş mağdur, bazı saatler telefonlarını dakikalarca açmıyorlar bazen direk şakkadanak açıyorlar. Hazır sistem siparişlerinde sıkıntı çıkabiliyor, değişim yapmayıp dava yoluna gidebiliyor. Valla nötr ne diyeyim, ama güvenilirdir.

Güvenilirlik tarafında bir sıkıntısı yok. Müşteri memnuniyetinde de her firmada sıkıntılar çıkabiliyor.

Eğer bir değişim ya da iade durumunda hiç uğraşmak istemiyorsan Amazon o konuda en iyi tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı