Gaming gen TR güvenilir mi?

Aliixqwt

Femtopat
Daha fazla  
Gaming gen TR güvenilir mi? ASUS ROG STRIX Scope RX almayı düşünüyorum siteyi yeni yeni görüyorum, sizce güvenilir mi?

Güvenilir fakat müşteri hizmetleri rezalet. Elinize çok çok düşük ihtimalle de olsa arızalı ürün gelirse biraz uğraştırabilirler.
Ha, o kısım da tamamen şansınıza kalmış. Kısaca güvenilir diyebilirim.

ASUS ile ortaklık sahibi olan Türkiye menşeli bir firmadır kendielri. Yıllardır piyasada olup, en çok yol kat eden. Henüz hatrı sayılır bir hatası olmayan. Daha dün sistemimi almış olarak. Gaming gen TR üzerinden alınacak herhani bir parçaya güveniniz tam olsun. Türkiye'nin ASUS'u desek tam da yerinde bir tespit olur.

Güvenilir fakat müşteri hizmetleri rezalet. Elinize çok çok düşük ihtimalle de olsa arızalı ürün gelirse biraz uğraştırabilirler.
Ha, o kısım da tamamen şansınıza kalmış. Kısaca güvenilir diyebilirim.

Müşteri hizmetleri çok yardımcı oldu fakat dediğiniz konu yakınınızda ikamet eden kargo firması ile alakalı muhtemelen. Kendileri ile görüştüm. Size en yakını hangisi ise ona yönlendiriliyorsunuz otomatikmen.

Bir nedeni var mıdır hocam Hepsiburada veya buradan almayı düşünüyorum Gaming gen TR yanlış bilmiyorsan ASUS yetkili satıcıymış.
Hocam neresi olursa olsun, bu tür firmaların genelde kullanılmış veya arızalı ürün gönderme ihtimali olur ayrıca müşteri hizmetlerinden çok şikayet var genel olarak şikayetler bu saydığım şeylerden oluyor. (Hazır sistemler için konuştum)

ASUS ile ortaklık sahibi olan Türkiye menşeli bir firmadır kendielri. Yıllardır piyasada olup, en çok yol kat eden. Henüz hatrı sayılır bir hatası olmayan. Daha dün sistemimi almış olarak. Gaming gen TR üzerinden alınacak herhani bir parçaya güveniniz tam olsun. Türkiye'nin ASUS'u desek tam da yerinde bir tespit olur.

Müşteri hizmetleri çok yardımcı oldu fakat dediğiniz konu yakınınızda ikamet eden kargo firması ile alakalı muhtemelen. Kendileri ile görüştüm. Size en yakını hangisi ise ona yönlendiriliyorsunuz otomatikman.

Yani o tamamen kargo firmasından kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı