Gaming Gen TR güvenilir midir?

Hencc

Decapat
Gaming Gen TR güvenilir midir? Bu siteden MANTIS sistem alacağım. Benim güven açısından pek sorunum olmasa da PC'yi alacak olan babam, dolayısıyla onun da güven açısından bir sorununun kalmaması gerekiyor. Alışveriş yapmış olan arkadaşlar kargo durumlarını vs. anlatırsa sevinirim. Kargo sorunu yaşayan bir sürü insan var internette bu yüzden biraz güven problemi oluştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming Gen TR güvenilir midir? Bu siteden MANTIS sistem alacağım. Benim güven açısından pek sorunum olmasa da PC'yi alacak olan babam, dolayısıyla onun da güven açısından bir sorununun kalmaması gerekiyor. Alışveriş yapmış olan arkadaşlar kargo durumlarını vs. anlatırsa sevinirim. Kargo sorunu yaşayan bir sürü insan var internette bu yüzden biraz güven problemi oluştu.
Forumlarda alışveriş yapan çok kişi var. Güvenilir.

Gaming gen TR güvenilir midir? Bu siteden MANTIS sistem alacağım. Benim güven açısından pek sorunum olmasa da PC'yi alacak olan babam, dolayısıyla onun da güven açısından bir sorununun kalmaması gerekiyor. Alışveriş yapmış olan arkadaşlar kargo durumlarını vs. anlatırsa sevinirim. Kargo sorunu yaşayan bir sürü insan var internette bu yüzden biraz güven problemi oluştu.

Hocam bir makale paylaşmıştım güvenilir.

Linklediğiniz sistemi ben de satın aldım. Güvenilir.

Geri
Yukarı