gaming.gen.tr güvenli midir?

Beni yargılayıp bana kızdığınız için ve üstüne üstün hahaha deyip sonra da eleştirdiğiniz için geçici süreliğine gidiyorum. Benimle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürler...
Şaka bir yana bırakmayacağım fakat yaptığınız hiç hoş olmadı...

Son düzenleme:
Gaming gen tr çalışanları forum sitelerini çok kullanıyor ve forumlara çok önem veriyor. Hatta müşterilerine şöyle yaz falan diyip şu konuda böyle güncellemeler yapın diyip duruyorlar.
Ayrıca kargoya suç atıp güvenilir diyen kişiler galiba ya çalışan ya da aptallar.
Burada konu kargonun ürünü böyle getirmesi değil. Kargo böyle getirdikten sonra ki süreç zaten.
Gaming gen tr'nin tutumu, davranışları, yalanları ve rezaletleri.
Neden bunları görmezden geliyor insanlar?
Arkadaşın sorunu çözülmüştü ve para iadesi yapılmıştı diye hatırlıyorum. Hatta tekrar gamin.gen den satın almıştı sistemini.
Alakası yok. Kendileri rezil bir firma. Tüm gerçekler konularımda ve şikayetvar konumda yatıyor. Şikayetvar'da ayrı şeyler bile yazıyor. Kendileri kargo böyle getirdikten sonra bana neler yaşattı ne yalanlar söylediler nasıl oyalamaya çalıştılar ve nasıl bir firmalar bunların
hepsi şikayetvar konumda.

Ayrıca paramı yatıran kişi diksiyonsuz kişi. Bu ülke de gerçekten inanılmaz işler oluyor. 20'li yaşlarda kankalarca yönetilen gaming gen tr firmasını önermiyorum asla. Yaşadıklarım ortada. Kargo öyle getirmiş saçmalığı nedir? Kargo öyle getirdiği gün hatta aynı dakika şubeye gidip teslim ettim. Sonrasına bakın gaming gen tr neler yapmış. Ne rezil insanlar var şu hayatta.
Ayrıca o müşteri hizmetleri yani sözde müşteri hizmetleri çalışanları hala çalışıyor. Dün bile aynı kişiyle konuşanlar olmuş adını soruyorum aynı isimler sözde paramı yatıran yönetici işlerine son verecekti ben de dedim ki ne işine son vermesi kendileri zaten sizin kankanız. Aşırı amatörsünüz demiştim.
Beni yargılayıp bana kızdığınız için ve üstüne üstün hahaha deyip sonra da eleştirdiğiniz için geçici süreliğine gidiyorum. Benimle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürler...
Şaka bir yana bırakmayacağım fakat yaptığınız hiç hoş olmadı...
Kardeşim gaming gen tr çalışanları forumlara saldırıyor. Forumlara yorum yapıyorlar ve müşterilerinin yorumlarını görünce düzeltir misiniz yorumunuzu vsvs diyorlar. Güncelleme istiyorlar ya da konuyu kapatın diyorlar. Donanım arşivi forumuna da türediler. Hepsi saldırıyor. Bu size kahkaha atanlardan şüphelenmemek elde değil. Niye takıyorsunuz?

Sorun kargonun öyle getirmesi değil. Kargo öyle getirdikten sonra yaşanılanlar, bana söylenilen yalanlar, oyalamalar, çelişkiler ve gerçekler. Hepsi şikayetvar konumda daha farklı şekilde anlatılıyor.

EDİT:

NEYMİŞ KARGO ÖYLE GETİRMİŞ. ZATEN KARGO ÖYLE GETİRDİ BEN DE BİLİYORUM. KARGO ÖYLE GETİRDİKTEN SONRA YAŞADIĞIM SÜRECE BAKIN. BANA NELER YAŞATTIKLARINA BAKIN.

TÜM KANITLARIYLA/FOTOĞRAFLARIYLA BİRLİKTE ANLATTIKLARIM BURADA

Caps lock açık yazdığım için kusura bakmayın. Editledim mesajı ondan öyle yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo öyle getirmiş sorun Gaming Gen'in değil diyenlerin hepsi aptal sanırım.

Gaming.gen.tr'nin suçu değil derken o kasayı o hale getiren gaming.gen.tr değil demek istemiştim.
Yazınızı tek tek okudum. Evet, gaming.gen.tr müşteri hizmetleri çalışanları size kötü davranmış.
Ben sizin yaşadığınız kadar gaming.gen.tr ile sorun yaşamamıştım. Sadece aramam gerektiğinde 40 dakika bekletiyorlardı ama ben şahsen hâlâ güvenirim.
2 tane sistem sipariş etmiştim ikisi de güzelce ve sorunsuz gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı