Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Sarf malzeme nedir bilmiyorum ama bir alakası yok gibi algıladım okuduğumda internetten.
Anlamadım.
Çok büyük geçmiş olsun hocam.
Gaming Gen TR denen bu firmaya asla bulaşılmaz.

Sarf malzeme nedir bilmiyorum ama bir alakası yok gibi algıladım okuduğumda internetten.
Anlamadım.
Çok büyük geçmiş olsun hocam.
Gaming gen TR denen bu firmaya asla bulaşılmaz.

Zaten alakası yok fakat sonraki süreç avukat bulup dava açmak. Cebimden yine para çıkacak. Üstüne kaybedersem karşı tarafın masrafları da bana kalacak. Aldığım ürünlerin fiyatı zaten yükselmiş fazla zarar etmeden satabilirim.

Dostum gerçekten çok güzel yazmışsın. 34 sayfa yazılmış konu hakkında. En kötü bir tecrübe edinmiş oldun ve bizi de aydınlatmış oldun. 3-4 haftalık bu süreç çok stresli geçmiş olmalı. Empati yapınca bile elinde hiç bir şey yok 9.5k liran elinden gitmiş ve müşteri hizmetlerini arıyorsun yok covid yok kaza yok hastalık diyerekten yalan söylüyorlar. Paran gitmiş ortada ve elinde hiç bir şey yok. Bu siteye de bir daha adımımızı atmayız artık. Geçmiş olsun diyorum kardeşim. Bu konuyu nasıl görmedim acaba aradan 2 yıl geçmiş olmasına rağmen yine de teşekkürler.

Hocam markanın suçu değil kargonun suçu iade yapmış zaten GameGaraj'dan almış bende Gaming genden aldım hiçbir sıkıntım olmadı

Konu ne zaman kilitlenir veya bu konudan mesaj almak istemiyorum ne yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…