Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Telefon et hakaret etmeden ağır konuş aga sen insanlık gösterdikçe böyle uzar gider.
Dün ve bugün onu çok düşündüm.
''Arsız olursan haklı olursun'' gerçekten.
Demek ki günlerdir bağıran kişilerin sistemleri yapılıyor gidiyor.
Ben nazik olduğum için mi kaybettim?
Dediğim gibi, Tüketici Hakem Heyetine kesinlikle başvur.
Bu dakikadan sonra kendilerinin bana yaklaşımına bakacağım. Ona göre yapmayacağım şey değil.
Hemen e devlet üzerinden tık tık yazıyorsun oluveriyor.

Bu site yeni mi? Çok görmemiştim.
Açıkçası ben de yeni sistem alacaktım hayatımda ilk defa internetten bu kadar yüklü miktarda(bana göre) ücret ödeyip alışveriş yapıyorum. Bunun dışında sadece 1000 TL'ye monitör almıştım o kadar.
Başka alışveriş geçmişim pek yok internetten ve korktuğum başıma geldi.
Ve ben yeni sistem alacakken araştırmalara başladım bana birisi 1660 1660superli sistemler al bunu alacağına diyip gaming gen sitesini önerdi o gün bu gündür hep o sitede bu sistemi almayı düşündüm...
Konuyu kaydettim. Gerçekten çok geçmiş olsun. Sürecinizin ne şekilde sonuçlanacağını merakla bekliyorum.
Güncellemeleri yaparım: )

Üzülerek okudum gercekten empati yaptim çok zor şu anda yasadığınız durum ama bu da hallolur, gelip geçer ama dostum sanki çok iyi niyetli davranmışsın gibi geldi TR'de bağırıp çağırmayıp kavga etmediğim surece ilgilenmiyorlar ne yazık ki annemle ablam bir olay oldu mu hemem ses yulseltirlerdi ben kucukken sonra icimden niye boyle yapiyorlar falan derdim ama simdi anliyorum onları

''Arsız olursan haklı olursun.''
Sanırım arsız olmam gerekiyordu en başından beri.
Geçmiş olsun. Asla kullanmayacağım siteler listesine bir tanesi daha eklendi. Keşke ürün değişimi yerine direkt para iadesi isteseydiniz.
Yeni gelişmeleri bekliyor olacağım.
Ben nerden bilebilirim ki ürünün bana direkt yenisini göndermeyeceklerini,
bu kadar uğraştıracaklarını,
bu kadar gündür çelişkili ifade vereceklerini,
bu kadar zamandır hâlâ elimde bir şey olmayacağını...
Güncelleme yapmak boynumun borcu bu konuda. Sonuçları yazacağım.

Böyle durumlarda sert konuşacaksın aksi halde kibarlığını kullanarak böyle seni oyalarlar. Eğer her şekil sana yardımcı olmuyorlarsa direk tüketici hakem heyetine şikayette bulunacaksın.

Bildiğin tüm forumlara böyle konu açarak gerçek yüzlerini göstereceksin. Varsın sipariş almasınlar kendi hataları. Ben bile uyuz oldum burda.

4-5 gün sonra bile göndermediklerini anladığında keşke paranın iadesini isteseydin. Ayar olduğum noktada 0 aldığın bir ürünün teknik servise gidip tamir edilmesi veya sadece kasanın değiştirilmesi. Hadi ya!

Alışveriş yapmamam gereken sitelere bir yenisi daha eklendi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…