Gaming.gen.TR Matıs sistem alınır mı?

Aslında düşünmedim değil şimdi öyle toplarım kendimi Online oyunlarda geliştiririm ekran kartı alınca da hikaye oyunlarına başlarım sizce böyle mi yapmalıyım?

Buna bakın sorunuz varsa sorun.

Beyni olmayanlarda konuşuyor...
Haha beyni olmayanmış. Alıntıladığın mesajda 3 tane fikir var, birinde APU'nun zararı ne, diğerinde de SSD'nin sorunu ne denmiş. Toplu cevap verip yanlış yere süreklemişsin. Neyin hızla öldüğü mü yazıyor orada? En kısa sürede uzaklaştırılman dileğiyle.

Haha beyni olmayanmış. Alıntıladığın mesajda 3 tane fikir var, birinde APU'nun zararı ne, diğerinde de SSD'nin sorunu ne denmiş. Toplu cevap verip yanlış yere süreklemişsin. Neyin hızla öldüğü mü yazıyor orada? En kısa sürede uzaklaştırılman dileğiyle.
MANTIS-1050Ti / AMD Ryzen 3 3200G / ASUS CERBERUS GTX 1050Ti / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sizce bu sistem alınır mı ?
Buna bakın sorunuz varsa sorun.

Bunu alıp SSD'yi 480 GB yapıp ardından performans artışı olsun diye de 8+8 RAM yapsam nasıl olur?

Yıl sonunu bekleme şansın varsa net bekle. Bu piyasa için çok da kötü gözükmüyor ama 1050ti ölü yatırım olur.
Bende öyle düşündüm benim acele etme sebebim laptopum çok kötü oyun oynayamıyorum yoksa bekleme şansım var birazcık yıl sonu biter diyorlar ama bilmiyorum artık laptopa yönelmek de mantıklı gözüküyor sizce ?

Bende öyle düşündüm benim acele etme sebebim laptopum çok kötü oyun oynayamıyorum yoksa bekleme şansım var birazcık yıl sonu biter diyorlar ama bilmiyorum artık laptopa yönelmek de mantıklı gözüküyor sizce ?
Bu bütçelerde pandemi yokken bile laptoplar kötüydü. 10.000 TL üstünde mining yapanlar yüzünden laptoplar bir kalem ucuza gelebiliyor. Paran elindeyse bir kısmını garanti olsun diye dolar düşünce dolar yap bekle derim.

Bütçenizde gaming laptop bulmak çok daha zor.
Haklısınız biliyorum sadece öylesine söyledim işte
Bu bütçelerde pandemi yokken bile laptoplar kötüydü. 10.000 TL üstünde mining yapanlar yüzünden laptoplar bir kalem ucuza gelebiliyor. Paran elindeyse bir kısmını garanti olsun diye dolar düşünce dolar yap bekle derim.

Olabilir zaten paramın bir kısmı gram altında yatıyor benim bu GTX 1050 Ti'lı sistemle hayalim şöyle idi alırım ilk yıl taksitini bitiririm bir yıl daha kullanıp sağlam bir işlemci ile RTX bir kart alırım diye düşünmüştüm bu şekilde olmaz mı?

Geçici olarak istiyorsanız bence 1050 Ti'ın henüz çöp sayılmaz. Oyun testlerine bakarak dediğiniz yapılabilir gibi geldi bana. Tabii masaüstüyle benden daha ilgili olan hocalarım cevaplarsa daha sağlıklı olabilir.

Bende öyle düşünüyorum sonuçta şu anda laptop kasmasından dolayı proferyoenlliğimi gösteremiyorum onu alıp biraz gelişsem sonrasında bir de RTX çekerim olur bu iş tabii başkalarının da yorumları önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı