Gaming.gen.tr nasıl?

ozgur_goreci

Zeptopat
Daha fazla  
Gaming gen TR'den alışveriş yapacağım ama güvenemedim, internette sayısız şikayet görüyorum ne yapmamı önerirsiniz? İstanbul'da yaşıyorum tek sorunu kargo ise gidip alabilirim mağazadan ama hatalı monteleme, yanlış parça bozuk parça da çok gördüm, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir hocam, şikayet vardan bahsediyorsanız sitenin amacı o zaten, insanların halka açık şikayetlerini getirip hızlı çözüm bulmaları, markaların o sitede temsilcileri oluyor sırf iyi yorum alabilmek için.

Gaming gen TR'den alışveriş yapacağım ama güvenemedim, internette sayısız şikayet görüyorum ne yapmamı önerirsiniz? İstanbul'da yaşıyorum tek sorunu kargo ise gidip alabilirim mağazadan ama hatalı monteleme, yanlış parça bozuk parça da çok gördüm, ne yapmalıyım?

Hocam ben 4 ay önce alışveriş yaptım Elazığa geldi kargo İstanbul'dan ne bir kırız ne bir çizik ne de yanlış bir toplama vardı. Kısacası her şeyi tertemizdi 7 gün içinde elime ulaştı. Tavsiye de ederim. Sayın aldığım sistemi de hâlâ kullanıyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

1 ay önce oradan bir alışverişim oldu sorunsuz elime ulaştı yalnız bu süre zarfında sürekli laptoplara saatlik zam yaptıklarına çok şahit oldum. Müşteriden ziyade parayı daha ön planda tutuyorlar diye düşünüyorum.

Hocam forumdaki çoğu kişi Gaming.Gen.TR'den hazır sistem öneriyor bende dahil. güvenilirdir.

Şikayetvar'ın amacı o zaten. Sadece şikayet görürsünüz😄. Aldığım hazır sistemler 4.gün elime ulaştı sorunsuz. Hazır sistem alacaksanız PSU'nun kutusunu yollamıyorlar. Ona dikkat etin sadece.

Geri
Yukarı