Gaming gen TR sadece ekran kartı iade etmek

Piyasasına bakmadım ama şu şekilde anlatayım piyasası 10k ise sen 9K ya koy elinden hızlıca çıkar. Diğer türlü ilanların arasında sadece iyi bir alternatif olur sıfır olduğu için.

Tamam bugün bakacağım o konuya.

Selam ben Gaming gen TR'den MSI 4060 Ventus aldım ancak iade etmek istiyorum sizce bu sadece ekran kartını iade etmek mümkün mü?

(Hazır sistem aldım sadece ekran kartını iade etmek istiyorum)
Olacağını düşünmüyorum. Adamlar dandik parçaları bilerek koyuyorlar, sen gidip aldıktan sonra kendi yararına göre iade edeceksin adamlar da kabul mu edecek ? Kaldı ki böyle bir şey olacak olsa herkes kafasına göre çok iyi sistemler dizer. Neden iade etmek istiyorsunuz ?

Olacağını düşünmüyorum. Adamlar dandik parçaları bilerek koyuyorlar, sen gidip aldıktan sonra kendi yararına göre iade edeceksin adamlar da kabul mu edecek ? Kaldı ki böyle bir şey olacak olsa herkes kafasına göre çok iyi sistemler dizer. Neden iade etmek istiyorsunuz ?
ekran kartının performansını beğenmedim

ekran kartının performansını beğenmedim
Direkt iade edilebiliyorsan sistemi iade et o zaman. En kötü modellerden birini almışsınız. Malzeme kalitesi kötü, boruları incecik ve ısınma problemi var. @kino Yanlış hatırlamıyorsam sizde bir ara bu modelle ilgili problem yaşamıştınız. İnternette o kadar test var, adam niye böyle bir sebebi kabul etsin bir de ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı