Gaming.Gen.TR sipariş neden iptal edilmiş olabilir?

Berk Chelik

Hectopat
1712942784753.png

Siparişimi verdim niye iptal edilmiş anlamadım.

Stoğu bitmiştir unutmuşlardır hocam ama şikayet ederseniz karşılık bulabilirsiniz belki ama uğraşırsınız.

GALAX GeForce RTX 4060 1-Click OC 2X 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (46NSL8MD8LOC) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili aldığım şey bu hocam, yardım talebi de oluşturdum cevap bekliyorum siteden. Stokta olmasa sepete eklenmez zaten hala satın alınabilir şekilde.

Galiba Galax 4060'i tek satan Gaming.Gen.TR ve sistemlerde de kullaniliyor o ve ucuz. Stok bitme ihtimali var. Stok bittigi zaman stok bitti yazilmayinca bir süre bekletilip oyle kargoya verilir ama iptal edilmis.

Sanırım kartımın yüklü ödeme limitini geçtiği için iptal edilmiş, onu arttırıp tekrar sipariş vereceğim belki düzelir.

Odeme yontemiyle veya kartla alakali olma ihtimali daha yuksek.

Sanırım kartımın yüklü ödeme limitini geçtiği için iptal edilmiş, onu arttırıp tekrar sipariş vereceğim belki düzelir.

Galiba Galax 4060'i tek satan Gaming.Gen.TR ve sistemlerde de kullaniliyor o ve ucuz. Stok bitme ihtimali var. Stok bittigi zaman stok bitti yazilmayinca bir süre bekletilip oyle kargoya verilir ama iptal edilmis.

Odeme yontemiyle veya kartla alakali olma ihtimali daha yuksek.

Stok biter ve sonrasında zamlı koyarlar diye acele ediyorum o yüzden beklemekte istemiyorum. Eğer yine olmazsa sabah açılış saatinde numarasını arayacağım.

Sorun çözülmüştür, kart alışveriş limitini arttırınca düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı