Gaming.gen.tr'den aldığım PSU'nun kutusu yok!

7 Mayısta alışveriş yaptım ben de, hazır sistem siparişi geçtim. Yarın gidip mağazadan teslim alacağım sistemi bakalım sorun yaşayacak mıyım. Anlatılanların aksine bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar. 5 İş günü içerisinde hazır olur dediler sözlerinde durdular. Yarından sonra belli olur Gaming Gen'e karşı görüşüm.

Fiyatı piyasanın fazlasıyla üstündeyse bu denir. Kalkıp Vatan Bilgisayar'ı da övecek değiliz.

Nereden alalım peki tavsiyeniz varsa bir dahakine orayı değerlendirelim en azından?

Nereden alalım peki tavsiyeniz varsa bir dahakine orayı değerlendirelim en azından?
Akakçe ve forum üzerinden takipte olacaksınız. Vatan Bilgisayar, Mediamarkt gibi oluşumların dönemlik ya da bazı ürünler dışında makul tarafları bulunmuyor. İnsanlara "çok iyi" diye mağazada kakaladıkları ürünleri iade almamaları zaten yaygın yöntemlerinden bir tanesi.

7 Mayısta alışveriş yaptım ben de, hazır sistem siparişi geçtim. Yarın gidip mağazadan teslim alacağım sistemi bakalım sorun yaşayacak mıyım. Anlatılanların aksine bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar. 5 İş günü içerisinde hazır olur dediler sözlerinde durdular. Yarından sonra belli olur Gaming Gen'e karşı görüşüm.
Evet bugün aldım sistemimi. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Gayet temiz ve düzgün çalışıyor sistemim. Artı olarak sistemi alırken stok soğutucusu olmayan bir işlemci seçip soğutucu almamıştım, kendi soğutucum olduğundan dolayı. Gaming Gen Ekibi test yapmak için stok fan kullanmış ve sistem bana stok fanla geldi, ben tamamen soğutucu olmadan gelecek sanıyordum ki seçtiğim işlemcinin soğutucusu yoktu. Ufak ama güzel bir süpriz oldu benim için. Mutlu ettirdi 🙂

İade edilen ürünleri 0 diye satan yerden mi alalım Amazon'dan satıcı olmaz aracı olur.

Akakçe ve forum üzerinden takipte olacaksınız. Vatan Bilgisayar, MediaMarkt gibi oluşumların dönemlik ya da bazı ürünler dışında makul tarafları bulunmuyor. İnsanlara "çok iyi" diye mağazada kakaladıkları ürünleri iade almamaları zaten yaygın yöntemlerinden bir tanesi.

Hocam saygısızlık etmek istemem ama adam size vatan harici yer söyleyin demiş siz söylememişsiniz vatan ve MediaMarkt harici kaliteli bir yer yoktur benim gözümde.

Vatan Bilgisayar'dan aldım diye kazık yemişsin diyen üyeler vardı bu forumda. 🤨

Asıl kazığı kendileri yiyor haberleri yok hocam takmayın adamlar evet fiyatları biraz daha piyasanın üstünde satıyorlar ama adamı hiç üzmüyorlar hocam sorun çıkarsa iade alıyorlar 3 tane monitör değiştiler adamlar sırf takıntım yüzünden 3 tane tek bir kere bile servise yönlendirmediler sadece monitör için değil en sonunda iade istedim iadeyide ürün gittiği gibi kabul ettiler ben vatan harici kalite tanımam kimse kusura bakmasın.

Ürün, kendi kutusu olmadan başka bir kutunun içerisinde kırpık kartonlarla birlikte geldi. Kendilerine ulaşamıyorum. Kutusu olmayan PSU mu olur?
Ne yapmamı önerirsiniz? Ben iade etmeyi düşünüyorum. İade süreci olumlu sonuçlanır mı kısa süre içerisinde?
Gaming.gen.tr'den alışveriş yapılmaması gerekiyor. Hatayı en baştan yaptık.

Aldığım ürün: FSP Hyper 80+ Pro.

Bir karton parçası için ne kadar değer orasını bilmiyorum kullanın geçin hocam.

İade edilen ürünleri 0 diye satan yerden mi alalım Amazon'dan satıcı olmaz aracı olur.

Hocam saygısızlık etmek istemem ama adam size vatan harici yer söyleyin demiş siz söylememişsiniz vatan ve MediaMarkt harici kaliteli bir yer yoktur benim gözümde.

Asıl kazığı kendileri yiyor haberleri yok hocam takmayın adamlar evet fiyatları biraz daha piyasanın üstünde satıyorlar ama adamı hiç üzmüyorlar hocam sorun çıkarsa iade alıyorlar 3 tane monitör değiştiler adamlar sırf takıntım yüzünden 3 tane tek bir kere bile servise yönlendirmediler sadece monitör için değil en sonunda iade istedim iadeyide ürün gittiği gibi kabul ettiler ben vatan harici kalite tanımam kimse kusura bakmasın.

Bir karton parçası için ne kadar değer orasını bilmiyorum kullanın geçin hocam.
🙂🙂🙂🙂🙂

Bende attığınız emojiler görünmüyor.
1683943274434.png

Bizde çare tükenmez hoca.

Geri
Yukarı