Gaming gen TR'den alınan hazır sistemlerde işletim sistemi geliyor mu?

Haktan Tan

Femtopat
Daha fazla  
Gaming gen TR'den sistem alacağım ama aklıma bir soru takıldı. Sisteme işletim sistemi eklemese bile Windows 10 işletim sistemi vs. yüklü olarak geliyor mu?

Hayır, kendiniz çok basit şekilde yükleyebilirsiniz. Bir flash bellek yeterli oluyor. İşletim sistemine özellikle sistem alırken para vermeyin, yüksek fiyatlardan satılıyor zaten.

Hayır, kendiniz çok basit şekilde yükleyebilirsiniz. Bir flash bellek yeterli oluyor.

YouTube'dan baktım ama güzel bir videoya rastlayamadım. Sizin bildiğiniz bir video var ise atabilir misiniz? Çünkü hiçbir şey bilmiyorum Windows kurma konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming gen TR'den sistem alacağım ama aklıma bir soru takıldı. Sisteme işletim sistemi eklemese bile Windows 10 işletim sistemi vs. yüklü olarak geliyor mu?

Windows 10 1 aylık deneme sürümü ile gönderiyorlar.

@Haktan Tan Windows 10 22H2 ISO
Bu linkte gereken her şeyi bulabilirsin. Lisans istersen de Jetlisans gibi sitelerden alabilirsin, Jetlisans bana 3 seferin tamamında Retail key verdi. En sağlam keylerden biri kısaca.

Bende deneme versiyonlu gelmişti gelmese bile kolay yüklemek.

Geri
Yukarı