Gaming.gen.tr'den alınan sistem hala kargoya verilmedi

WoozlY

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
25 Nisan'da Gaming gen TR'den ultima-6700 XT sistemi satın aldım. Sitede 5 iş gününde kargo yazıyordu. 26-27-28 Nisan ve 2-3 Mayıs ile beraber toplam 5 iş günü olacak. Bugün de kargoya verilmezse ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle yoğunluktan bahsederek kargolamanın Cuma gününü bulacağını ileteceklerdir. Ben 2021 Şubat ayında hazır sistemimi aldığımda henüz bu kadar büyümemiş ve bu kadar şikayet yaşanmayan bir firmaydı. Yine burada üzdüğü kişilerin konularını görmemize rağmen memnun kalan da hayli fazla insan mevcut. Sorunsuz sıkıntısız gelsin de sistemin, 1 2 gün daha gecikse de kafana takma.

Ne operatöre ulaşabiliyoruz ne attığım maillere cevap veriyorlar. 5 iş günü oldu. Kargoya da verilmedi. Şikayetvar'ı incelediğimde 2 hafta kadar kargoya verilmeyen siparişler olduğunu gördüm. Kimseye önermiyorum pişman oldum Gaming gen TR'ye bulaştığıma.

Ben bu kadar rezalet bir firma görmedim hayatımda. Dün bana mail atıp "cuma günü saat 18:30a kadar kargoya verilecektir. Yaşadığınız gecikme sebebiyle özür dileriz" dediler ama hala kargoya falan verilmedi. Söylediği şeylerin hiçbirini yapmayan bulaşılmaması gereken hayatımda gördüğüm en rezalet firma. Asla ve asla önermiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı