Gaming.Gen.TR'den alınan ürünlerde sorun çıkar mı?

Belki de ben paranoyaklık yapıyorum ama içimde şüphe uyandırıyor. Normalde çalışıyorum, kargo geldiğinde büyük ihtimal evde olamayacağım. Koliyi açtığımda herhangi bir çatlak kırık hasarın çıkma olasılığından dolayı korkuyorum birazcık.

Ekran kartını taktım güce bastım tak pc kurulu geldi. Win10.
Bios güncellemesi yapılı mı geliyor?

Belki de ben paranoyaklık yapıyorum ama içimde şüphe uyandırıyor. Normalde çalışıyorum, kargo geldiğinde büyük ihtimal evde olamayacağım. Koliyi açtığımda herhangi bir çatlak kırık hasarın çıkma olasılığından dolayı korkuyorum birazcık.

Bios güncellemesi yapılı mı geliyor?
Biosa bakmıştım 2. güncel bios kuruluydu. Normal bilgisayar gibiydi çalıştırıp driver kuruyorsun bir eksiği falan yoktu yani.

Arkadaşlar ben Gaming gen sitesinden da hazır sistemi aldım fakat kargoda bir sıkıntı çıkabilir diye ürünü mağazadan almak istiyorum fakat siparişi verince mağazadan alma seçeneği yoktu siparişi mağazadan alma imkanım var mı internetten sipariş vermeme rağmen.

Hiç sorun yaşayan arkadaşlar var mı? Google yorumlarına bakıyorum herkes şikayetçi. Anlamadım gitti.
Şikayetçi olmayanlar yorum yazmaz çünkü hocam. Bu denli kafanıza takmanıza gerek yok böyle şeyleri. İsterse gelen koli parçalanmış olsun yine iadesini alırlar. Artık 2008'li yıllarda teknolojinin başlarında yaşamıyoruz. İnsanlar Çin'den, Amerika'dan ürün getirttiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı