Gaming Gen TR'den hazır sistem almak güvenli mi?

Aldığınız sistemden emin değilseniz yeni bir konu açın ve bilenlere danışın derim eğer değişmesini tavsiye ettikleri bişey olursa sipariş daha hazırlanmadan iptal eder ve yeniden sipariş geçersiniz ve size tavsiyem kargo görünürde hatasız olabilir ama tamperli camı kırılmış falan olabilir o yüzden paketi alırken ve açarken her şeyi videoya çekin elinizde kanıt olsun. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Teşekkür ederim. Burada konu açmıştım VULCAN-7500f olan sistemi aldım herhangi bir parça değişikliği de yapmadım.
Evet kargoyu açarken videoya alacağım. Eğer gelen kargoda hasar varsa bu durumda ne yapmam gerekiyor hocam biliyor musunuz? Bazı kargocular benim işim teslim etmek diyerek bırakabiliyor.

Burada konu açmıştım VULCAN-7500f olan sistemi aldım herhangi bir parça değişikliği de yapmadım.
Evet kargoyu açarken videoya alacağım. Eğer gelen kargoda hasar varsa bu durumda ne yapmam gerekiyor hocam biliyor musunuz? Bazı kargocular benim işim teslim etmek diyerek bırakabiliyor.
Tutanak tutturun hocam kargo hasarlı ise nedense tutmak istemiyorlar zorlayın "Bana bu ürünü satan firma kargoda hasar varsa almamamı tutanak tutmamı söylediler kardeşim tutanak tutturmak istiyorum" vb. Bişey diyerek ısrar edin çünkü eğer siz o ürünün kargosunun hasarlı olduğu görüp alırsanız sanırım o ürünün hasarlı olduğunu kabul etmiş sayılıyordunuz bu da iade işleminin zora girmesine neden olur. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.

Tutanak tutturun hocam kargo hasarlı ise nedense tutmak istemiyorlar zorlayın "Bana bu ürünü satan firma kargoda hasar varsa almamamı tutanak tutmamı söylediler kardeşim tutanak tutturmak istiyorum" vb. Bişey diyerek ısrar edin çünkü eğer siz o ürünün kargosunun hasarlı olduğu görüp alırsanız sanırım o ürünün hasarlı olduğunu kabul etmiş sayılıyordunuz bu da iade işleminin zora girmesine neden olur. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.
Tutanak tutunca kargoyu geri mi gönderiyorlar hocam? Mağaza gelen kargoyu tekrar paketleyip içini kontrol etmeden gönderir gibime geldi. Ben biraz kötü ihtimali düşündüm tabii umarım olmaz.

Tutanak tutunca kargoyu geri mi gönderiyorlar hocam? Mağaza gelen kargoyu tekrar paketleyip içini kontrol etmeden gönderir gibime geldi. Ben biraz kötü ihtimali düşündüm tabii umarım olmaz.
Ben de çoğunlukla kötü olasılıkların gerçekleşeceğini düşünüyorum hocam maalesef bundan kurtuluş yok sanırım 😅
Daha önce hiç yaşamadım tutanak olayını umarım da yaşamam ama mantıken ürünü hasarlı kargo yüzünden almadığınızı falan not alır ve satıcıya geri gönderirler diye düşünüyorum ondan sonra satıcı açıp inceler sorun yoksa aynısını başka bir kutuya koyarak geri gönderir diye düşünüyorum ama dediğim gibi hiç yaşamadığım için sadece böyle olabileceğini düşünüyorum. Umarım sağlam gelir kargonuz da böyle şeylerle uğraşmazsınız.

@bastila hocam bugün gelen kargomun üzerinde böyle bir etiket vardı sanırım tahminim doğru eğer ürünü hatalı alırsanız onu öyle kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_20231221_171258.jpg
    IMG_20231221_171258.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
@mr.74 Hocam hangi kargocu kargo kutusunu açıp içindeki kutuları da tek tek kontrol etmemizi bekler ki? Firmalar sorumluluğu üzerlerinden atmak için böyle şeyleri dayatıyorlar hep. Yapabileceğim en fazla kutuları açarken video çekmek olabilir sanırım.
Bu sabah 11.30 civarında kargoya vermişler sistemi, baya hızlı gerçekleşti.

@mr.74 Hocam hangi kargocu kargo kutusunu açıp içindeki kutuları da tek tek kontrol etmemizi bekler ki? Firmalar sorumluluğu üzerlerinden atmak için böyle şeyleri dayatıyorlar hep. Yapabileceğim en fazla kutuları açarken video çekmek olabilir sanırım.
Bu sabah 11.30 civarında kargoya vermişler sistemi, baya hızlı gerçekleşti.
Doğrudur hocam benim sadece gözüme çarptı siz aklıma geldiniz bir atayım dedim ama beklemez büyük ihtimalle ve kargoya tutanak tutmak da istemez büyük ihtimalle ama siz yinede ısrar edin kargo hasarlı ise. Hayırlı olsun şimdiden umarım sorunsuz gelir kargonuz.

Geri
Yukarı