Gaming.gen.tr'den monitör alınır mı?

evolvo

Picopat
Daha fazla  
Bu siteye bakıyorum monitör için, laptop.com.tr ve Betaplus Teknoloji olarak farklı siteleri ve alışveriş sitelerinde de genelde Betaplus adı kullanışmış. Ürünler sağlam geliyor bir sorun görünmüyor yorumlarda ama niye böyle bilen varsa merak ettim ve monitör alanlardan yorum almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki de alınır. Bahsetmiş olduğun isim şu an içerisinde en iyi teknolojik ürün satan sitelerden birisi belki de en iyisi olabilir. Bunları söylememin sebebi satın almış olduğunuz ürünün arkalarında durmalırıdır diyebilirim. İtopya mesela çoğunlukla sizi ürünün markasına yönlendirir fakat Gaming.Gen.TR kendisi ilgilenir markayla.

Bu siteye bakıyorum monitör için, laptop.com.tr ve Betaplus Teknoloji olarak farklı siteleri ve alışveriş sitelerinde de genelde Betaplus adı kullanışmış. Ürünler sağlam geliyor bir sorun görünmüyor yorumlarda ama niye böyle bilen varsa merak ettim ve monitör alanlardan yorum almak isterim.

Şuan sosyaldeki çoğunluk kısım belki de sistemini buradan aldı. Bir sorun oluşacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı