Gaming.gen.TR'den laptop alınır mı?

Ben de görüyorum ama sorun yaşanmayacak diye bir şey yok hocam. Laptop için haklısınız bu siteden alınmaz ama masaüstü bilgisayarlar için en güvenilir yerlerden birisi.

Sorun yaşanamayacak diye bir şey yok haklısın ama zaten asıl önemli olan firmanın sorunu çözüp çözmediği.

Gaming.gen'den masaüstü bilgisayar aldım. Bilgisayar geldiğinde ekrana görüntü gelmiyordu. Aradım ve geri kargoladım, sıkıntısız düzeltip geri verdiler. Hâlâ severek kullanıyorum.

Senin sorunu çözmüşler, güzel. Doğru hatırlıyorsam sosyalde birisi o sitelerden birinden bir şey alıp, ürün bozuk gelince değişim yapmak istediğini söyleyince firma reddetmişti

Son düzenleme:
Sorun yaşanamayacak diye bir şey yok haklısın ama zaten asıl önemli olan firmanın sorunu çözüp çözmediği.

Senin sorunu çözmüşler, güzel. Doğru hatırlıyorsam sosyalde birisi o sitelerden birinden bir şey alıp, ürün bozuk gelince değişim yapmak istediğini söyleyince firma reddetmişti
O konuda kargodan kırık gelmişti. Maalesef Gaming.gen'in veyahut herhangi bir firmanın kargo sorununu çözebileceğini sanmıyorum.

Senin sorunu çözmüşler, güzel. Doğru hatırlıyorsam sosyalde birisi o sitelerden birinden bir şey alıp, ürün bozuk gelince değişim yapmak istediğini söyleyince firma reddetmişti.

Teknoloji şans işi bence. R7 5800x3D RTX 3070 Ti sistem sipariş etmiştim tam kargoya verileceği gün iptal ettim ve i5 13400F RTX 3080 sipariş etmiştim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Daha sonradan ek olarak sıvı soğutucu sipariş ettim. Sıvı soğutucuyu montajlamalarını istedim fakat ayrı kutuda yollamışlardı o konuda bir sorun oldu. Firma güvenilir mi evet ama müşteri memnuniyeti konusunda 10 üzeerinden 4 bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı