Gaming.gen.tr'den sistem alınca sıkıntı çıkar mı?

oakin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar çok kararsızım, sıkıntı yaşayanlar bulunmakta yaşamayanlar da bulunmakta. Hazır sistem alacağım anladığım kadarıyla tüketici hakem heyetine başvurmadıkça bir sıkıntı durumunda ilgilenmiyorlar. Güvenilir veya güvenilmez yazacak arkadaşlar sipariş verdiyseniz bilgilendirme yapın please.

Ben anakart almıştım. Sıkıntı çıkartmazlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20221205_164427.jpg
    IMG_20221205_164427.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2022-12-05-16-44-17-401_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-05-16-44-17-401_com.android.chrome.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 24
Ben 6 ay önce PC Hocası-GG6 sistemi almıştım. 2 saat sonra kargoya verildi. 2 gün sonra da elime ulaştı. 6 aydır kullanmaktayım sistemde bir problem yaşamadım. Satış ve kargo süreci hızlıydı ama satış sonrasıyla alakalı bir bilgim yok.

Merhaba çok kararsızım, sıkıntı yaşayanlar bulunmakta yaşamayanlar da bulunmakta. Hazır sistem alacağım anladığım kadarıyla tüketici hakem heyetine başvurmadıkça bir sıkıntı durumunda ilgilenmiyorlar. Güvenilir veya güvenilmez yazacak arkadaşlar sipariş verdiyseniz bilgilendirme yapın please.

Ben de 3 parça ürün aldım. 3'ü de sıkıntılıydı. Ama bu demek değil ki size de sorunlu gönderecekler. Biraz şans işi. Tüketici hakem heyetine kadar gidilmeye çok gerek dulmuyor açıkçası. İade ve değişim yapıyorlar ama bu işlem biraz uzun sürüyor. Bana göre bazı sıkıntıları ürünlerinin kargoya geç verilmesi, bir sıkıntı çıktığı zaman geç ulaşılması ve iade süreçlerinin uzun sürmesi. Onun dışında bir sıkıntıları yok bana göre. Şu anki hazır sistemi onlardan almıştım. Biraz geç olsa da sorunsuz kullanıyorum.

Ben de 3 parça ürün aldım. 3'ü de sıkıntılıydı. Ama bu demek değil ki size de sorunlu gönderecekler. Biraz şans işi. Tüketici hakem heyetine kadar gidilmeye çok gerek dulmuyor açıkçası. İade ve değişim yapıyorlar ama bu işlem biraz uzun sürüyor. Bana göre bazı sıkıntıları ürünlerinin kargoya geç verilmesi, bir sıkıntı çıktığı zaman geç ulaşılması ve iade süreçlerinin uzun sürmesi. Onun dışında bir sıkıntıları yok bana göre. Şu anki hazır sistemi onlardan almıştım. Biraz geç olsa da sorunsuz kullanıyorum.
Trükiye de olduğumuz için her geçen gün fiyatlar artıyor malum. İşlemim uzayınca verdiğim para değerini kaybediyor :D şuan vereceğim 23.000tl bir ay sonra aynı değerde olmuyor. Sıkıntı çıktığı anda THH ile iletişime geçerim öyle olursa hemen halledeceklerini düşünüyorum. Umarım hiç sıkıntı çıkmazda uğraşmam.

Geri
Yukarı