GTX 1660 Super alınır mı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Su an kullandigim kartim RX570 8 GB. Bunun yerine GTX 1660 Super almak mantıklı mı? Kasayi yeni aldim ama RX570 FurMark ile yaptığım testte 88 dereceye cikip kendini kapatip geri geliyor. Uygulamadan ciktigim zaman bu sorun cozuluyor. Termal macun yeniledim. Yine ayni dereceye cikmaya devam etti. Bazen de oyun oynarken bir an da donup gelmiyor. Macun degisikliginden sonra bu sorun ile karsilasmadim. Bunlari bilerek yazarsaniz sevinirim.

Su an kullandigim kartim RX570 8 GB. Bunun yerine GTX 1660 Super almak mantıklı mı? Kasayi yeni aldim ama RX570 FurMark ile yaptığım testte 88 dereceye cikip kendini kapatip geri geliyor. Uygulamadan ciktigim zaman bu sorun cozuluyor. Termal macun yeniledim. Yine ayni dereceye cikmaya devam etti. Bazen de oyun oynarken bir an da donup gelmiyor. Macun degisikliginden sonra bu sorun ile karsilasmadim. Bunlari bilerek yazarsaniz sevinirim.
Bütçen ne kadar?

Uygun fiyata bulunursa alınır.

Aşırı uygun 2. El güvenilir bir kart olmadıkça eski kartlar alınmaz

2. El alacağım ve fiyatı 3000 TL

Neden önermiyorsunuz hocam.
Geleceğe yönelik değil ancak ucuz ise alabilirsiniz sıfır alıcaksınız zannettim.

Sıfır olarak kesinlikle alınmaz. 2. el uygun fiyata bulunursa alınır. Bu ürün ise hem 2. el hem de sıfır parasına aşırı kötü bir teklif.
Sıfır olmadığını görmedim hocam kusura bakmayın.

Geri
Yukarı