Gaming.gen'den HOLMES-MINATO sistem alınır mı?

Ardakll

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU= Gigabyte RTX 3060 Eagle 12G GV-N3060EAGLE-12GD 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı

-CPU= AMD Ryzen 5 5600 Altı Çekirdek 3.50 GHz

-Motherboard/Anakart= Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart

-SSD= Team 1TB MP33 Pro TM8FPD001T0C101 PCI-Express 3.0 M.2 SSD

-POWER= FSP HYPER 80+ PRO H3-700 700 W Power Supply

-Fan = ID-Cooling SE-224-XT ARGB DUET İşlemci Soğutucu

-Ram = Apacer Nox 16GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz CL18 Gaming RAM

Bu sistemi almayı düşünüyorum, Gaming.gen.tr'den sıkıntı yaşar mıyım?

Bu sistemi almayı düşünüyorum, Gaming.gen.tr'den sıkıntı yaşar mıyım?

Sorun yaşamazsın güvenilir umarım bende sistem alacağım zaman bu fiyatlara sistem olur hemen al bence ne kadar AMD sevmesemde fiyat iyi.

Alınır gibi. SSD 1Tb yaparsanız iyi olur.
Zaten 2 TB HDD almayı düşünüyorum Zaten eski bilgisayarımdada 500 GB SSD var eski bilgisayarımdaki ssdiyede bu bilgisayara takınca 1 TB ssd olucak oyuzden bende 2 TB HDD alıyım dedim

Zaten 2 TB HDD almayı düşünüyorum Zaten eski bilgisayarımdada 500 GB SSD var eski bilgisayarımdaki ssdiyede bu bilgisayara takınca 1 TB ssd olucak oyuzden bende 2 TB HDD alıyım dedim

Ama simdi Bide belki RTX li sistemde alabilirim dlss le FPS artıyor diyorlar ama tam napıcağımı bilmiyorum AMDli sistemmi alsam RTX li sistemmi alsam bilemiyorum
Bu paraya 3060 alırsın. 3060 Ti bulacağını zannetmiyorum. En mantıklı seçenek attığınız sistem. Bütçeyi arttırmaya gerek yok bence.

Bu paraya 3060 alırsın. 3060 Ti bulacağını zannetmiyorum. En mantıklı seçenek attığınız sistem. Bütçeyi arttırmaya gerek yok bence.
Tamam teşşekür ederim

Tamam teşekkür ederim

Rakamı biraz çıkartıp, i5'li veya 5600X-B550 anakartlı bu sistemlere bakmak daha mantıklı hocam.

Rakamı biraz çıkartıp, i5'li veya 5600X-B550 anakartlı bu sistemlere bakmak daha mantıklı hocam.

Teşekkür ederim hocam zaten altda özelliştir kısmından yükselttim sistemi

Yeni konular

Geri
Yukarı