Gaming Gen'den sistem alma süreci nasıl işliyor?

CLUTCHmugo

Centipat
Daha fazla  
Gaming gen TR'den mağazadan teslimi seçerek hazır sistem satın almayı düşünüyorum. Bu süreç nasıl işler? Sistemi perşembe günü alıp pazar günü teslim alma gibi planım var. Hazırlanma süresi vs. ne kadar sürer, pazar günü teslim alır mıyım?

Kanka ben 2 ay önce aldım 2 haftada geldi. Hazırlanması uzun sürdüğü için böyle. Eşyaların da kutusu gelmiyor bilgine. 2-3-4 güne gelmez yani.

Yok o tarihte teslim etmezler anca bayilerinden alabilirsin oda pazar açıksa.
Teslim süresi uzun sürüyor genellikle benim 2. haftada gelmişti.Müşteri temsilcisine ulaşmada zahmetli oluyor.

Benim 1 günde hazırlandı siparişim mağaza teslim seçmiştim. Kutularda var garanti belgesi faturanız oluyormuş sadece maille sordum cevapladılar. En önemlisi vaktiniz varsa pc yi orda denetim. Benim 1 fan kablom kopukmuş eve gelince gördüm ufak bi lehimle hallettim de. Bence mağazada bi denetin kasayı.

Benim 1 günde hazırlandı siparişim mağaza teslim seçmiştim. Kutularda var garanti belgesi faturanız oluyormuş sadece maille sordum cevapladılar. En önemlisi vaktiniz varsa pc yi orda denetim. Benim 1 fan kablom kopukmuş eve gelince gördüm ufak bi lehimle hallettim de. Bence mağazada bi denetin kasayı.
Şimdi baktım haftanın 7 günü saat 10-21.45 arası teslim alabilirsiniz diye mail atmışlar bana.

Benim 1 günde hazırlandı siparişim mağaza teslim seçmiştim. Kutularda var garanti belgesi faturanız oluyormuş sadece maille sordum cevapladılar. En önemlisi vaktiniz varsa PC'yi orada denetim. Benim 1 fan kablom kopukmuş eve gelince gördüm ufak bir lehimle hallettim de. Bence mağazada bir denetin kasayı.

Şimdi baktım haftanın 7 günü saat 10-21.45 arası teslim alabilirsiniz diye mail atmışlar bana.

Peki seni aradılar, mail attılar mı, sistemin hazır alabilirsin diye yoksa müsait olduğun gün sen mi gittin?

Geri
Yukarı