Gaming + günlük kullanım için laptop önerisi

Madlib

Centipat
ASUS FX505DT-BQ190T AMD Ryzen 5 3550H 16 GB 1TB + 256 GB SSD GTX1650, ASUS'un TUF serisinden bu model 5700TL FreeDOS versiyonu.

Acer Nitro AN515-54-56QR Intel Core i5 9300H 8GB 1TB + 256GB SSD GTX1650 freedos

Hangi laptopı önerirsiniz arkadaşlar? Öncelikle benim bütcem Max 5600 civarlarındaydı ancak pazarlık yaparak ASUS'u en düşük 5700E indirdim. Acer'de ise son fiyat 6000 lira olarak aldım ancak o bütceye çıkabilmem mümkün değil. Bu konuyu açmamın amacı ASUS'un işlemcisinden ve genel olarak bu modelin performansı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgi almak ve gelen sonuca göre ya ASUS'u sipariş etmek ya da laptop almayı biraz erteleyip uygun fiyata bulduğumda Acer'i almak.
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Kardeş ikisi de aynı model laptop. Fiyatları nasıl farklı link atar mısın?

Kardeş ikisi de aynı model laptop. Fiyatları nasıl farklı link atar mısın?
pardon kardeşim copy paste yaparken yanlış yapmışım ikisine de asus koymuşum diğeri acer şu an değiştirdim bakabilirsin.
Biri 8 GB diğeri ise 16 GB RAM'e sahip anladığım kadarıyla. Tek fark bu olsa gerek. 16 GB olan tercih edilmeli tabii ki.
yanlışlıkla ikisine de asus koymuşum birisi acer olacaktı kusura bakmayın beyler :(

ASUS'un linkini atar mısın? 5700'e nerede varmış belki ben de alırım.

ASUS'un linkini atar mısın? 5700'e nerede varmış belki ben de alırım.
5700e internette yok malesef kardesım ben bir toptancı ile görüştüm birazda pazarlık ettim 5700e zar zor fiyat aldım. Onun dışında cihaz internette genelde 6400 bandında değişiyor sanırım. Son 1.5 2 ay içinde absürt bir şekilde netteki fiyatlar arttı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı