Gaming IEM kulak içi kulaklık tavsiyesi

adam john

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. 7 yıldır Audio Technica CKS 770 ıs modelini kullanıyordum fakat dün cebimden çıkardığımda sol kulaklığın çalışmadığını fark edince hayal kırıklığına uğradım. Zamanında başka bir yerde biri tavsiye edip almıştım. Şu an bulsam aynısını alırım :D. Benzer bir kulaklık alıyorum 2000-3000 civarı arıyorum. Teşekkür ederim. (Mikrofon olmasına gerek yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 7 yıldır Audio Technica cks 770 ıs modelini kullanıyordum fakat dün cebimden çıkardığımda sol kulaklığın çalışmadığını fark edince hayal kırıklığına uğradım. Zamanında başka bir yerde biri tavsiye edip almıştım. Şu an bulsam aynısını alırım :D. Benzer bir kulaklık alıyorum 2000-3000 civarı arıyorum. Teşekkür ederim. (mikrofon olmasına gerek yok.)

ASUS ROG'un kulak içi kulaklığı var bir arkadaş kullanıyordu sesleri temiz dedi onu alabilirsin. Bir de benim qinera gilmet vardı öncesinde kullandığım bu kulaklığın ses kalitesi Logitech Pro X gibi bir şey ama tek kötü tarafı kulağı ağrıtıyor kulaktan kulağa bu durum değişebilir tercihi siz yaparsınız.

ASUS ROG'un kulak içi kulaklığı var bir arkadaş kullanıyordu sesleri temiz dedi onu alabilirsin. Bir de benim qinera gilmet vardı öncesinde kullandığım bu kulaklığın ses kalitesi Logitech Pro X gibi bir şey ama tek kötü tarafı kulağı ağrıtıyor kulaktan kulağa bu durum değişebilir tercihi siz yaparsınız.

ASUS'un yorumları beni pek tatmin etmemişti bu yüzden o radarımda yok. Gimlete bakmıştım düşündüğüm modellerdendi. Bir de Truthear modeline bakıyorum. Eski kulaklığım 7HZ-20KHz mi 40KHz mi neydi bu 7 değerinin ses kasmada bir avantajı var mı acaba?

ASUS'un yorumları beni pek tatmin etmemişti bu yüzden o radarımda yok. Gimlete bakmıştım düşündüğüm modellerdendi. Bir de Truthear modeline bakıyorum. Eski kulaklığım 7HZ-20KHz mi 40KHz mi neydi bu 7 değerinin ses kasmada bir avantajı var mı acaba?

ASUS'u kullanan var ayarını yaptık temiz dedi sesleri ve net.

Aslına bakarsan oyun kulaklığı işi fasa fiso. E sporcuların hepsi IEM kullanıyor truthear da bunlardan birisi ama Hexa'nın sahne genişliği biraz dar diye biliyorum. Moondrop aria 2 veya snow oyun için daha iyi bir tercih olacaktır.

Bende IEM arıyorum inşallah üzmeyecek bir seçim yaparım :)

KHz yazmışsınız o kısmı göremedim. KHz olayı frekans genişliği ama oyunlardaki etkisi nasıl olur bilmiyorum yani pek fark görüleceğini de sanmıyorum. Önemli olan kulaklığın sesindeki netliği berraklığı ve en önemlisi detayları iyi vermesi ben herhalükarda kablolu ve kulak içi tercih ediyorum.

KHz yazmışsınız o kısmı göremedim. KHz olayı frekans genişliği ama oyunlardaki etkisi nasıl olur bilmiyorum yani pek fark görüleceğini de sanmıyorum. Önemli olan kulaklığın sesindeki netliği berraklığı ve en önemlisi detayları iyi vermesi ben herhalükarda kablolu ve kulak içi tercih ediyorum.

Bende Audio Technica kullanmaya başlamıştım oyun için fakat bozulunca yenisine mahkum kaldık. :)

Geri
Yukarı