Gaming IEM kulak içi kulaklık tavsiyesi

Ne kadara aldınız acaba? PUBG ve R6da kullanmak için kulakiçi bakıyorumda normalde hiç kullanmadım ama bu oyunları oynayanlar genellikle kulakiçi kullanıyor. Yeterli olur mu bu kulaklık anakartın ses kartıyla ALC 4080 var anakartta.
1783 TL ye aldım. 18 mayıs teslim tarihi görünüyor.

@warstr
Cloud 3ü niye iade ettiniz?
Kingston C2sinden geride olduğunu düşünüyorum(hp C2 bilmiyorum hiç kullanmadım) yazılımı sorunlu en basitinden mic monitoring var sesimin geri gelmesi lazım ama hiç birşey olmuyor. Performans olarakta ayak sesleri diğer seslere göre düşük ve dışarıya çok ses veriyor. Bunlar benim yorumum tabiki benim aksime çok beğenenide var belkide bana gelen sorunluydu kim bilir. Amazonda hala indirimdeyse ve merak ediyorsanız bence denemekten zarar gelmez. Zaten ben amazonun iade politikasından dolayı rahatça sipariş etmiştim.

1783 TL ye aldım. 18 mayıs teslim tarihi görünüyor.
Hangi oyunları oynuyorsunuz acaba geldiğinde beğenirseniz bende alabilirim belki benzer oyunlar içinse

Kingston C2'sinden geride olduğunu düşünüyorum(HP C2 bilmiyorum hiç kullanmadım) yazılımı sorunlu en basitinden Mic monitoring var sesimin geri gelmesi lazım ama hiçbir şey olmuyor. Performans olarak da ayak sesleri diğer seslere göre düşük ve dışarıya çok ses veriyor. Bunlar benim yorumum tabii ki benim aksime çok beğeneni de var belki de bana gelen sorunluydu kim bilir. Amazon'da hala indirimdeyse ve merak ediyorsanız bence denemekten zarar gelmez. Zaten ben Amazon'un iade politikasından dolayı rahatça sipariş etmiştim.

Hangi oyunları oynuyorsunuz acaba geldiğinde beğenirseniz bende alabilirim belki benzer oyunlar içinse

CS oynuyorum FPS olarak. Bazen PUBG. Benim kulak içi tercihim kulak üstü kulakların sürekli bozulması kırılması sorunları. Bir de çok baş ağrıtıp terletiyor. Bunların kullanımı rahat oluyor. Kulak içlerinin tek sorunu oyun sesi arasında arkadaşınızın sesini surmanız bazen zor oluyor. Bakalım bunda ne olacak.

11.11 indirimi derken 11 Kasım'da olan bir şey mi bu? Bir de yine bu siteden mi aldınız.

Evet hocam 11 Kasım Asya ülkeleri için özel bir gün galiba o yüzden AliExpress vb. siteler büyük indirmler yapıyor. Yılbaşı, yaz başlangıcı gibi günlerde de indirim oluyor. Ben kendi kulaklığımı AliExpress üzerinden aldım çünkü alırken shenzenaudio'nun varlığını bilmiyordum. Bana da başka bir arkadaşım söyledi o siteyi kulaklığı aldıktan sonra. Önceden bilseydim oradan alırdım çünkü AliExpress'te 10 dolara yakın vergi ödedim.

Evet hocam 11 Kasım Asya ülkeleri için özel bir gün galiba o yüzden AliExpress vb. siteler büyük indirmler yapıyor. Yılbaşı, yaz başlangıcı gibi günlerde de indirim oluyor. Ben kendi kulaklığımı AliExpress üzerinden aldım çünkü alırken shenzenaudio'nun varlığını bilmiyordum. Bana da başka bir arkadaşım söyledi o siteyi kulaklığı aldıktan sonra. Önceden bilseydim oradan alırdım çünkü AliExpress'te 10 dolara yakın vergi ödedim.
Anladım hocam sağolun açıklama için, şuanlık mevcut kulaklıkla idare edeceğim o zamana kadar bir tanede mikrofon bulur ikisini beraber kullanırım diye umut ediyorum başka fırsat çıkmazsa tabi.

CS oynuyorum FPS olarak. Bazen PUBG. Benim kulak içi tercihim kulak üstü kulakların sürekli bozulması kırılması sorunları. Bir de çok baş ağrıtıp terletiyor. Bunların kullanımı rahat oluyor. Kulak içlerinin tek sorunu oyun sesi arasında arkadaşınızın sesini surmanız bazen zor oluyor. Bakalım bunda ne olacak.
hocam vallahi bazen benim de kulakiçi alasım geliyor ama bilemiyorum.. bu arkadaşı alıp deneyip beğenmezsem iade edebilir miyim acaba diye düşünüyorum. Çünkü iem olduğu için belki iade politikası farklıdır.

hocam vallahi bazen benim de kulakiçi alasım geliyor ama bilemiyorum.. bu arkadaşı alıp deneyip beğenmezsem iade edebilir miyim acaba diye düşünüyorum. Çünkü iem olduğu için belki iade politikası farklıdır.
hocam gelirse küçük bir inceleme yazar mısınız? çok ses kasan birisiyim.

Son düzenleme:
Hocam vallahi bazen benim de kulak içi alasım geliyor ama bilemiyorum. Bu arkadaşı alıp deneyip beğenmezsem iade edebilir miyim acaba diye düşünüyorum. Çünkü IEM olduğu için belki iade politikası farklıdır.

Hocam gelirse küçük bir inceleme yazar mısınız? Çok ses kasan birisiyim.

Almadan önce amazona sordum. 1 ay sürem var iade için dediler direk. Yazarım tabii ki. Cuma olması lazım kargoya verildi. Tahminim en geç bir sonraki pazartesiye gelebilir. Bakalım beklemedeyim. Kulak içine alışmıştım. Şu an kulak üstü yüzünden kafam acıyor 🤕

Almadan önce amazona sordum. 1 ay sürem var iade için dediler direk. Yazarım tabii ki. Cuma olması lazım kargoya verildi. Tahminim en geç bir sonraki pazartesiye gelebilir. Bakalım beklemedeyim. Kulak içine alışmıştım. Şu an kulak üstü yüzünden kafam acıyor 🤕
ben kulaküstü kullanıyorum yıllardır ama kulakiçi deneyesim var. behringer umc202hd ses kartına sahibim onunla bütünlersem nasıl bir şey olur düşünüyorum ama başımı ağrıtıyorum. kulakiçindeki oyun performansını acayip merak ediyorum.

ben kulaküstü kullanıyorum yıllardır ama kulakiçi deneyesim var. behringer umc202hd ses kartına sahibim onunla bütünlersem nasıl bir şey olur düşünüyorum ama başımı ağrıtıyorum. kulakiçindeki oyun performansını acayip merak ediyorum.
Ses kasma kulak içi eğer iyiyse güzel oluyor. Bozulan kulaklığım bu konuda çok başarılıydı. Tek eksiği çatışma sırasında konuşma seslerinde kaçırdığım infolar oluyordu. Bunun eko ayarlarıyla düzelebileceğine inanıyorum. Uğraşmamıştım o dönem.

Yeni konular

Geri
Yukarı