Gaming Kasa Tavsiyesi

Jandarma

Centipat
Yer
İstanbul / Yenibosna
Yeni sistemimdeki kasanın soğutmasından pek memnun değilim, 400 TL civarında sizlerinde kullandığı, bildiği ve soğutmasından memnun kaldığı fanlı kasalar var mı?

Şimdilik aklımda Dark N10 var ama alternatif olarak önerebileceğiniz başka bir kasa var mı?

Ve düzeltme olarak bu kasaya ne dersiniz?

İkincisi değil. En iyisi. Modeli Raven 2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öğrendiğim iyi oldu bende iyi bir sistem toplayacağım yakında, fiyatıda oldukça uygun tercih edebileceğim bir kasa.

Hastasıyım. Bir tane vardı, yersizlikten satmıştım. Buldum. İçine server/workstation kurdum. Kafamı çevirip baktığım anda, elimde olmadan güşümsüyorum. Sadece yan kapağı, piyasadaki teneke kasaların tamamından ağırdır.

Silverstone Raven 2. Hala dünyanın en iyi soğutan kasası.

Anakartım GIGABYTE B450M S2H Mikro ATX yapısı var, değerlendireceğim teşekkür ederim
Silverstone Raven 2. Hala dünyanın en iyi soğutan kasası.

İkincisi değil. En iyisi. Modeli Raven 2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar bütçemi aşıyor sanırım, benim istediğim biraz daha f/p ürünü ve en az 5 fanlı bir kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı