Gaming koltuk önerisi

dodamanzi

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar,
Aşağıda link bıraktığım ürünler arasında kaldım. Sizce hangisi daha F/P ürün?

Bütçem 4.5k
xDrive koltuğu bir tanıdığım sayesinde 5K alabilirim fakat sanırım garantisi olmayacak.

Seduna iş yerinde kullanıyorum benim için yeterli olabilir diye düşünüyorum.
Bunu da 4K ya halledebilirim.

Sizce hangisini almalıyım?

Yok mu herhangi bir yorum ?

Son düzenleme:
Hocam merhaba,

2 ürün farklı kategorilere ait, bu yüzden mukayese etmek pek kolay değil.

Toryum biraz daha mantıklı gibi görünüyor.

Hocam merhaba,

2 ürün farklı kategorilere ait, bu yüzden mukayese etmek pek kolay değil.

Toryum biraz daha mantıklı gibi görünüyor.
Valla hocam bende kararsız kaldım ürünlere de hergün zam geliyor ama bir koltuğa hatta sandalye ye 6k para vermek de zoruma gidiyor açıkcası :D

Bu arada seduna da burada çok paylaşıldı sanırım dün 4k olan koltuk bugun 5k olmuş inanılmaz

Valla hocam bende kararsız kaldım ürünlere de hergün zam geliyor ama bir koltuğa hatta sandalye ye 6k para vermek de zoruma gidiyor açıkcası :D

Bu arada seduna da burada çok paylaşıldı sanırım dün 4k olan koltuk bugun 5k olmuş inanılmaz
Hocam hepimiz fiyatlarla ilgili algı sorunu yaşıyoruz. Dışarıdan 2 kişilik yemek söylüyoruz 500 TL tutuyor. Üzücü ama elden bir şey gelmiyor.

Seduna hangi modeli ?

Hocam hepimiz fiyatlarla ilgili algı sorunu yaşıyoruz. Dışarıdan 2 kişilik yemek söylüyoruz 500 TL tutuyor. Üzücü ama elden bir şey gelmiyor.

Seduna hangi modeli ?

bu hocam

PttAVM de hala 4K.
Evet farkettim şimdi, bende öncelikle yerel sandalye ve koltuk dükkanlarına bakacağım sonrasında bir karar veririm günde en fazla 3 saat PC de oyun oynuyorum gaming koltuğa gerek yok bence siz ne dersiniz

Geri
Yukarı