Gaming kulaklık alınmalı mı?

Rampage dandik değil 4 yıl önce 100TL'ye aldığım fareyi hala sorunsuz kullanıyorum. Yeni çıkan mouselerin hiçbir farkı yok DPI ayarı makro tuşları yazılımına kadar var, kablosu plastik degil örgülü. Rampage'nin o zamanlar 40TL'lik mouseside vardı. Şu an bu piyasada Razer gibi bir markanın bile 300TL'ye mousesi bulunabiliyor fakat 2000TL'ye de mousesi var. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Paran yetmiyor diye Samsung'un en iyi donanımları koyduğu s veya Note serisini almak yerine A, j gibi dusuk bütçe cihazını alman Samsung'u kötü yapmıyor mesela. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Şahsen ROG STRIX notebook alınca kulaklık icin bütçem kalmadı bu yüzden telefon kulaklığı kullanıyorum milletin Gaming kulaklıkla Valorant'ta duymadığı adamlari ben daha midden gelirken duyuyorum. Terletme agri vs sorunlarımda yok, tek sıkıntım kulaklık 30ltlik olduğu icin mikrofonu sesimi net göndermiyor onu da PC'nin mikrofonunu kullanarak aştım.

Sizde sorun olmadı diye kimsede olmayacak diye bir şey yok ER40, CH321 gibi ürünler tamamen sorunsuz Rampage'lerin zaten ürünleri ayrı sorunlu 100 taneden 2 tane sorunsuz çıkıyor.

Sizde sorun olmadı diye kimsede olmayacak diye bir şey yok ER40, CH321 gibi ürünler tamamen sorunsuz Rampage'lerin zaten ürünleri ayrı sorunlu 100 taneden 2 tane sorunsuz çıkıyor.

Sadece bende degil dostum arkadaşa aldırdım 280TL'ye kulaklık bana dua ediyor ediyor şu an 5 aydir sorunsuz kullanıyor. Seninkinin sorunlu çıkması herkesinkinin sorunlu çıkacağı anlamına gelmiyor. O adam o kulaklığı alırken 280e daha iyisi yoktu şu an 500 olmuş Rampage X-titan.

Sadece bende degil dostum arkadaşa aldırdım 280TL'ye kulaklık bana dua ediyor ediyor şu an 5 aydir sorunsuz kullanıyor. Seninkinin sorunlu çıkması herkesinkinin sorunlu çıkacağı anlamına gelmiyor. O adam o kulaklığı alırken 280e daha iyisi yoktu şu an 500 olmuş Rampage X-titan.
Daha iyisini kullanmadığınız için size iyi geliyor olabilir çünkü deneyimlediğiniz en iyi ürün bu zaten, bu durumda da objektifliğinizi yitiriyorsunuz. Arkadaşınızın da muhtemelen aldığı en pahalı kulaklık 280 liraya aldığı Rampage kulaklık, öncesinde ucuz ve kötü markalar kullandığını düşünürsek tabii ki memnun olacaktır. Rampage yurtdışından ucuza aldığı ürünlere marka basıp satan bir firma.

Daha iyisini kullanmadığınız için size iyi geliyor olabilir çünkü deneyimlediğiniz en iyi ürün bu zaten, bu durumda da objektifliğinizi yitiriyorsunuz. Arkadaşınızın da muhtemelen aldığı en pahalı kulaklık 280 liraya aldığı Rampage kulaklık, öncesinde ucuz ve kötü markalar kullandığını düşünürsek tabii ki memnun olacaktır. Rampage yurtdışından ucuza aldığı ürünlere marka basıp satan bir firma.
Sana 300tllik ürünle 1000tllik ürünün aynı olmadığından bahsediyorum. Herkesin parası olsa herkes corsair,steelseries,razer gibi markalardan alır. Bu fiyat makasındaki 2 ürünü karşılaştırıp f/p olan ürünü kötülemek hangi mantık ? Konu sahibine 500tlye f/p ürün yerine razer,steelseries bul onu alsın o zaman seni takdir edeyim, onun dışında confortline paket golfle highline paket arasındaki fiyat farkına rağmen highline pakette sunroof koltuk ısıtma falan var confortline çöp demen gibi bir yorum oluyor bu. Forumda araçlarla ilgili bir bölüm var arada orayada uğra 500bin tlye golf alınır mi yazanlara dsg kırılıyor çöp araba 2milyon TL’ye Volvo s90 alsana yaz. Ekonomi konusunda çok bilgili birine benziyorsun çünkü.

Sana 300TL'lik ürünle 1000TL'lik ürünün aynı olmadığından bahsediyorum. Herkesin parası olsa herkes Corsair, SteelSeries, Razer gibi markalardan alır. Bu fiyat makasındaki 2 ürünü karşılaştırıp F/P olan ürünü kötülemek hangi mantık? Konu sahibine 500TL'ye F/P ürün yerine Razer, SteelSeries bul onu alsın o zaman seni takdir edeyim, onun dışında confortline paket golfle highline paket arasındaki fiyat farkına rağmen highline pakette sunroof koltuk ısıtma falan var confortline çöp demen gibi bir yorum oluyor bu. Forumda araçlarla ilgili bir bölüm var arada orayada uğra 500bin TL'ye golf alınır mı? Yazanlara dsg kırılıyor çöp araba 2milyon TL'ye Volvo S90 alsana yaz. Ekonomi konusunda çok bilgili birine benziyorsun çünkü.

Hem ucuz olup hem sorunsuz olan Gamenote, Sharkoon gibi markalar da var, sadece Ultra kaliteli ve kalitesizler yok, ortası da var.

Sana 300tllik ürünle 1000tllik ürünün aynı olmadığından bahsediyorum. Herkesin parası olsa herkes corsair,steelseries,razer gibi markalardan alır. Bu fiyat makasındaki 2 ürünü karşılaştırıp f/p olan ürünü kötülemek hangi mantık ? Konu sahibine 500tlye f/p ürün yerine razer,steelseries bul onu alsın o zaman seni takdir edeyim, onun dışında confortline paket golfle highline paket arasındaki fiyat farkına rağmen highline pakette sunroof koltuk ısıtma falan var confortline çöp demen gibi bir yorum oluyor bu. Forumda araçlarla ilgili bir bölüm var arada orayada uğra 500bin tlye golf alınır mi yazanlara dsg kırılıyor çöp araba 2milyon TL’ye Volvo s90 alsana yaz. Ekonomi konusunda çok bilgili birine benziyorsun çünkü.
Söylediğiniz bütçede ER-40 var gidip Rampage öneriyorsunuz. Kendi parçalarını ve malzemesini üreten bir Alman firmasını mı tercih edersiniz yoksa nereden geldiği bile belli olmayan ürünlere marka basıp satan bir markayı mı tercih edersiniz? Benim dediğimle sizin dediğinizin ne alakası var? Aldığınız ilk orta bütçeli ürün kötü bir ürün olsa bile düşük bütçeli olanlara göre iyi olduğu için ortalama bütçedeki en iyi ürün sanıyorsunuz, öyle bir şey yok diyorum size. ER-40 Rampage ürünlerinin çok büyük bir kısmından daha iyi.

Söylediğiniz bütçede ER-40 var gidip Rampage öneriyorsunuz. Kendi parçalarını ve malzemesini üreten bir alman firmasını mı tercih edersiniz yoksa nereden geldiği bile belli olmayan ürünlere marka basıp satan bir markayı mı tercih edersiniz? Benim dediğimle sizin dediğinizin ne alakası var? Aldığınız ilk orta bütçeli ürün kötü bir ürün olsa bile düşük bütçeli olanlara göre iyi olduğu için ortalama bütçedeki en iyi ürün sanıyorsunuz, öyle bir şey yok diyorum size. ER-40 Rampage ürünlerinin çok büyük bir kısmından daha iyi.

Konuyu çok uzatmayacağım yukarıda birisi Rampage kötü demiş bende kendim ve çevremin deneyimleri konusunda kötü olmadığı F/P ürün olduğunu belirttim. Özel olarak bir Rampage modeli belirtip bunu alın demedim, linkini atmadım. Kötü olmadığını söyledim arasında çok fark var. ER-40 zaten birkaç kişi tarafından tavsiye edilmiş ER-40'ın kötü olduğunu Rampage'nin daha iyi olduğunu savunmadım veya Rampage'yi baska markayla kıyaslamadım. Rampage'den para almıyorum veya hiçbir markaya fanatikliğim yok ben olsam bende bu butceye ER-40 alırdım o konuda zıt bir görüşümüz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı