Gaming kulaklık tavsiyesi

emreaslan1

Hectopat
Daha fazla  
Frisby hx-7 Pro 7 180 TL.

Rampage RM-K1 pulsar USB 7.1 Surround+titreşim RGB bunu alırsam Vatan'dan alacağım internetle uğraşmak istemiyorum, 260 TL.

Hangi kulaklık alınır?

Arkadaşlar elimde olması gerek 1 gün içinde ve kulaklıklar 700 liralık kulaklık ta kullandım 250 likte 700 lira verilmez bir kulaklığa bozulsa için yanar 200 liralıkta bir şey olmaz bir daha alırsın ikisinde çöp dediniz abi anlamıyorum 4 tane konu açtım donanım arşivinde falan başka markalar tavsiye markalar söyledim 4 konuda 20 yakın kulaklık sordum hepsine çöp dendi tavsiye ürünleri sordum üstelik size kalsa hiç almayalım hiçbir marka.

Sizin önerdiğiniz 250 maks kulaklık var mı? 400 liralık kulaklıkta aynı 200 de değişen pek bir şey yok kalite vs.

@emreaslan1 nasıl fark olmuyor? Gidip dandik kulaklıklar alırsan tabii fark olmaz. İlla ucuz olucak diyorsan al bunu:

Arkadaşlar elimde olması gerek 1 gün içinde ve kulaklıklar 700 liralık kulaklık ta kullandım 250 likte 700 lira verilmez bir kulaklığa bozulsa için yanar 200 liralıkta bir şey olmaz bir daha alırsın ikisinde çöp dediniz abi anlamıyorum 4 tane konu açtım donanım arşivinde falan başka markalar tavsiye markalar söyledim 4 konuda 20 yakın kulaklık sordum hepsine çöp dendi tavsiye ürünleri sordum üstelik size kalsa hiç almayalım hiçbir marka.

Sizin önerdiğiniz 250 maks kulaklık var mı? 400 liralık kulaklıkta aynı 200 de değişen pek bir şey yok kalite vs.

Rampage, Gamepower, Frisby, James Donkey gibi markalar Çin'de merdiven altı ürünlere logo basıp memlekette satıyorlar.
Bu sebeple kaliteli değiller ve uzun da dayanmıyorlar.
Ayrıca 200TL'lik kulaklıkla 400 TL'lik kulaklık arasında fark vardır. 250 TL bandında da 700 TL bandında da kulaklık kullanmış (video izlemekle olmuyor o işler) biri nasıl böyle bir yorumu yaptı anlamadım.

Ya ne video su kardeşim hadi git işine hiçbir fark yok kalite harıç.

Üslubunu düzelt haddini aşıyorsun hepsinin arasında zibilyonlarca fark var gidip kalitelisini alabilirsin kendi paşa gönlün bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı