Gaming laptop 1650 Ti ve 1660 Ti farkı nedir?

Slemaen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birkaç video da izledim YouTube'dan arasından ki farka gerçekten değer gibi geliyor...

Size sorum acaba dolar artmaya devam etmişken artar ve laptop fiyatlarına etki eder mi yani bu 2 ay içerisinde sizce 1660 Ti'lı ASUS TUF hariç diğer Markalar'ın modelleri 8.5k altına düşer mi dersiniz?

Oyun oynuyan birisi olarak laptop almak zorundayım ve oyun oynamayı gerçekten sevdiğim için sağlam olmasını istiyorum. Ama bütçem çok değil maalesef bu dolara kıyasla yani.
1660 Ti beklemeye değer mi sizce? 20 30 FPS fark var 1650 Ti ile arasında...

Son olarak ASUS TUF modeliyle ilgili; kullananları etiketler misiniz? Intel işlemcide sıkıntı yok diyorlar ama ben şüphe ediyorum tek model olarak 1660 Ti 8.3K'dan satıştaydı. Bence ileriki safhalarda sorun çıkarabilir diye düşündüm, yoksa gerçekten çok iyi bir fırsat mıydı bir de SSD yerinin kötü olması var tabii...

Arkadaşlar, birkaç video da izledim YouTube'dan arasından ki farka gerçekten değer gibi geliyor...

Size sorum acaba dolar artmaya devam etmişken artar ve laptop fiyatlarına etki eder mi yani bu 2 ay içerisinde sizce 1660 Ti'lı ASUS TUF hariç diğer Markalar'ın modelleri 8.5k altına düşer mi dersiniz?

Oyun oynuyan birisi olarak laptop almak zorundayım ve oyun oynamayı gerçekten sevdiğim için sağlam olmasını istiyorum. Ama bütçem çok değil maalesef bu dolara kıyasla yani.
1660 Ti beklemeye değer mi sizce? 20 30 FPS fark var 1650 Ti ile arasında...

Son olarak ASUS TUF modeliyle ilgili; kullananları etiketler misiniz? Intel işlemcide sıkıntı yok diyorlar ama ben şüphe ediyorum tek model olarak 1660 Ti 8.3K'dan satıştaydı. Bence ileriki safhalarda sorun çıkarabilir diye düşündüm, yoksa gerçekten çok iyi bir fırsat mıydı bir de SSD yerinin kötü olması var tabii...
Değer.

Güncel oyunları oynayan biriysen 1660ti dan aşağı bir kart almanı tavsiye etmem. 1660ti alma imkanın varsa her şekilde beklenir.

Tercih edilme şansı varsa kesinlikle 1660ti, fiyatlar konusunda yorum yapamam maalesef. Bütçeniz nedir?
8.5 K ve altında arıyorum ama şu anlık pek alasım yok gibi yani o yüzden böyle piyasa hakkında yorum istedim.
Tuf A15 modelleri kronik ısınma sorunlu.İlerleyen dönemde fiyatların pek düşeceğini sanmıyorum.Dolar 6.95 civarındayken sert fiyat düşüşü olmamıştı.1660Ti iyi bir kart farka değer.Max-Q versiyonu değilse tabi.
İntel'liler için tam tersini söylüyorlar işte bu kafa karıştırıcı
Güncel oyunları oynayan biriysen 1660ti dan aşağı bir kart almanı tavsiye etmem. 1660ti alma imkanın varsa her şekilde beklenir.
Dolar korkutuyor

Hocam fiyatların bu yıl içinde belli bir düşüşe girmesi zor hatta bu miningciler yavaş yavaş laptoplarada girmişken artma ihtimali bile var ısındığınız bir model varsa şimdiden alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı