Gaming laptop fiyatları düşer mi?

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. Nisan ayın da bir Gaming laptop almayı düşünüyorum. Doların düşüşü ile fiyatların azalacağı kanaatindeyim. "Yok dolar 20 lira olacak, yok borsa çökecek" falan söylemleriyle gelmeyin lütfen. Doların düşüşü devam edecek belli. Peki bu doların düşüşü fiyatlara ne zaman yansır?

Arkadaşlar selamlar. Nisan ayın da bir Gaming laptop almayı düşünüyorum. Doların düşüşü ile fiyatların azalacağı kanaatindeyim. "Yok dolar 20 lira olacak, yok borsa çökecek" falan söylemleriyle gelmeyin lütfen. Doların düşüşü devam edecek belli. Peki bu doların düşüşü fiyatlara ne zaman yansır?
Dolar düşse bile halk fırsatçı.

Dolar çıkınca fiyatlar yükselir ama düşünce fiyatlar düşmez, olduğu yerde sayar, hatta az az zam bile gelir. Ümitlenme dolar 5TL olursa anca düşer.
Düşmez kanka ben 4-5 ay önce 8 k ya yakın bir fiyata laptop aldım 15 k oldu.

Bende laptop almaya karar verdiğimde imzamdaki laptop 9K dı ben alana kadar 13K oldu :D Mecbur aldım.

Zihniyeti bozuk olanları bende sevmiyorum, herkese zararı oluyor bu durumun.
Satıcıların mantığı genelde şöyle;
Sattığı malın yerine yenisini koyarken dolar yükselebilir, bu durumda da aynı malı stoğa sokamaz.
Bu durum böyle oldukça da dolar düşse bile son tüketiciye bir yararı olmayacaktır bence.
Kimseyi savunmak için yazmadım, linç girişimine başlamayın.

Geri
Yukarı