Gaming laptop için termal macun önerisi

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2 yılı dolduran bir Lenovo Gaming laptopum var. Bu süre içinde ilki 2 ay önce olmak üzere sadece içini açıp fan temizliği yaptım 2 sefer. Ama yine de oyun oynarken derecelere baktığımda artık macun gerektiğini anlayabiliyorum. Termal macun olarak sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır? Ayrıca bu işlemi kendim yapmalı mıyım? Lenovo garantisi doldu ama alırken vatandan +1 yıl garantiyi uzatmıştım, götürsem orada yaptırabilir miyim? Bir de servisler hakkında başta Lenovo olmak üzere internette bayağı şikayet var, bilgisayarın sağlam yerinin kırılması çizilmesi vs gibi. Servis ortalama ne kadar sürede yapar bu bakım işlemini? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen ne kadar?
Piyasayı bilmiyorum o yüzden bir bütçe söyleyemiyceğim ama şu ikisi var hepsiburada da üstteki marka için bayağı iyi deniliyor sanırım.Sizde kendi kullanıp memnun kaldığınız varsa yazar mısınız veya bu alttakiler şimdilik iş görür mü?

https://www.hepsiburada.com/thermal...J?magaza=MTBİLİSİM&url_src=and-product-detail

Geri
Yukarı