Gaming laptop ile PS5 takaslanır mı?

w0xcrush

Hectopat
Merhaba, elimde 1 yıl daha garantisi devam eden 3050 Ti laptop var. Daha iyi bir laptop aldığım için boşa çıktı. Bir arkadaş PS5 ile takas teklif etti. Çift kol dubai cihazıymış. Kutusu yok. 9 aylık cihaz olduğunu ve kozmetik olarak kusursuz olduğunu söyledi. Takasın üstüne de 1500TL nakit alacağım. Sizce bu takası yapmak mantıklı mı? Eğer mantıklı ise alırken cihazın nelerini incelemeliyim?

Hocam takas çok iyi gibi duruyor. Elinizde daha iyisi varken laptobu verip yerine oyun konsolu almak güzel olur. Cihazı da bir test edin. Birkaç oyun oynayın sıkıntısı yoksa halledin. Eğer PS5'in garantisi varsa o dahil belgelerini de alın.

Zaten kullanmadığınız için bence mantıklı bir takas bir de içinde oyun varsa tadından yenmez ama çok yakın bir arkadaşınız değilse ne olduğuda belli olmaz. Çalıntı bile çıkabilir.
Ama her halükarda güzel takas

2. el ps5 piyasasını bilmiyorum fakat 3050ti bir laptop'ı 16-17bin Tl'den rahatlıkla satabilirsiniz diye düşünüyorum.İyi bir takas olur gibi .

Laptopunun Acer-Hp-Lenovo-Monster olduğunu varsayarsak bence mantıklı takas.
Cihazım acer.
Hocam takas çok iyi gibi duruyor. Elinizde daha iyisi varken laptobu verip yerine oyun konsolu almak güzel olur. Cihazı da bir test edin. Birkaç oyun oynayın sıkıntısı yoksa halledin. Eğer PS5'in garantisi varsa o dahil belgelerini de alın.
Garanti yok hocam. Kutusu yok, yolcu yanında getirmiş. İki tane kolu var.

Garanti yok hocam. Kutusu yok, yolcu yanında getirmiş. İki tane kolu var.
Bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Eğer arkadaşınız arkadan gizli işler çevirmemişse takas çok iyi çünkü.

2. el ps5 piyasasını bilmiyorum fakat 3050ti bir laptop'ı 16-17bin Tl'den rahatlıkla satabilirsiniz diye düşünüyorum.İyi bir takas olur gibi .
Evet hocam, piyasası o civarda. Acaba PS5'i aldım ve bir süre sonra sıkıldım diyelim. Onun piyasası ne durumdadır? Uçuk fiyatlar da var ikinci el sitelerinde uygun fiyatlar da. Hangi aralıkta satılıyor bilginiz var mı?

Geri
Yukarı