Gaming laptop önerileri

Merhabalar ben sıkı bir PS4 Pro kullanıcısıyım. Bunu söylememin sebebi benim bilgisayardan oyun oynadığım yıllarda bu donanım toplamalar temin etmeler asla şu andaki gibi kolay ve hızlı olamıyordu ki bizde o dönem ilk konsollar ülkeye girdiği anda acaba benim bilgisayarım bunu açar mı stresinden kurtulmak adına (ki asla da açmazdı yeni oyunları :) ) konsol tarafının kolaylığını görüp bilgisayar tarafına tabiri caiz ise küsen bir güruh olduk.
Ben hala triple A olarak geçen oyunları konsol tarafından deneyimleyecek bir oyuncu olarak sadece strateji bazlı oyunları oynamak için bilgisayar tarafına da katılmak istiyorum fakat bizim bıraktığımız zamandan sonra bayağı bir geride kalmış olduğumuzdan artık aklımız gerekli sistemin neleri barındaması gerektiği noktasında biraz noksan kalıyorum.
Şahsen evde bir masa bir monitor daha gibi bölge işgali olmadan bu gamer bilgisayarlarına kendimi daha yakın buluyorum. Size sorum bu kapsamda bana önerebileceğiniz marka modelin neler olabileceği. Biraz bakındığımda üst sınıflarının bir MacBook Pro kadar tuzlu olduğunu gördüm ama dediğim gibi triple a oyunları konsolda günlük işlerimi MacBook'da halledebiliyorken bana tavsiyeleriniz neler olur?

Sitenin yabancısı olarak ilk mesajda ihlalali yapmışım cevap veremedim kusura bakmayın :)

Bütçeyi 8bin civarında düşünüyorum.

Age of empires total war civilization fm tarzı oyunlar için düşündüm. hani ultra ultra bi sistem diye tutturmuyorum çünkü konsolda triple a leri 4k halleniyorum hali hazırda

el değmicek kadar ısınmasın oyun kilitlenip kapanmasın bi tık da yüksek görüntü olursa ne ala

Sitenin yabancısı olarak ilk mesajda ihlalali yapmışım cevap veremedim kusura bakmayın :)

Bütçeyi 8bin civarında düşünüyorum.

Age of empires total war civilization fm tarzı oyunlar için düşündüm. hani ultra ultra bi sistem diye tutturmuyorum çünkü konsolda triple a leri 4k halleniyorum hali hazırda

el değmicek kadar ısınmasın oyun kilitlenip kapanmasın bi tık da yüksek görüntü olursa ne ala
i7 ve 1660 ti işini fazlasıyla görecektir.
Monster öneremiyorum.
Stoklar'da ürün yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı