Gaming Laptop önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Arkadaşlar merhaba yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklımda bir tane bilgisayar var Monster tuplar T7 19.7 almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mıdır? Aklımda bir sürü sorular var örneğin bu bilgisayarı inceleyen kanal yok. İşlemci hakkında hiçbir bilgi yok. i7 10870H yazınca i7 10875H çıkıyor. Sizin önereceğiniz bilgisayarlar varsa lütfen yorumlarda belirtin. Bu arada bilgisayarın laptop olması gerek normalde bu paraya RTX3060 Ti sistem toplanıyor ama yapacak bir şey yok. Şimdiden teşekkür ederim bilgisayarın linkini bırakıyorum.

Arkadaşlar merhaba yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklıda bir tane bilgisayar var Monster tuplar T7 19.7 almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mıdır? Aklımda bir sürü sorular var örneğin bu bilgisayarı inceleyen kanal yok. İşlemci hakkında hiçbir bilgi yok. i7 10870H yazınca i7 10875H çıkıyor. Sizin önereceğiniz bilgisayarlar varsa lütfen yorumlarda belirtin. Bu arada bilgisayarın laptop olması gerek normalde bu paraya RTX3060 Ti sistem toplanıyor ama yapacak bir şey yok. Şimdiden teşekkür ederim bilgisayarın linkini bırakıyorum.

Hocam monster almayın.

Arkadaşlar merhaba yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklımda bir tane bilgisayar var Monster tuplar T7 19.7 almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mıdır? Aklımda bir sürü sorular var örneğin bu bilgisayarı inceleyen kanal yok. İşlemci hakkında hiçbir bilgi yok. i7 10870H yazınca i7 10875H çıkıyor. Sizin önereceğiniz bilgisayarlar varsa lütfen yorumlarda belirtin. Bu arada bilgisayarın laptop olması gerek normalde bu paraya RTX3060 Ti sistem toplanıyor ama yapacak bir şey yok. Şimdiden teşekkür ederim bilgisayarın linkini bırakıyorum.

Hocam fiyat aralığı kaç? Öneri yapacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı