Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-45000

mekansiz77

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim öncelikle.

Laptop almak istiyorum uzun süredir araştırıyorum bu sitede yazılanlara da bakıyorum okuyorum. Bazı laptoplar arasında kaldım. Bunları size danışacağım. Ayrıca sizlerden de öneriler alabilirim Gaming laptoptan anlayanlar veya kullananlardan.

Nitro16 tercih 1 bu arkadaşlar.

Lenovo loq i7 bunun SSD 512 az ama i7 ve Lenovo daha mi kaliteli sizden yorum bekliyorum.

Lenovo loq ryzen7 1tb 4060 SSD yuksek guzel gibi duruyor islemci icin yorum bekliyorum.

Dostlar daha uygun bütçeli öneri de alabilirim, anlayanlardan yardımcı olmalarını bekliyorum. Lenovo Acer'a gore daha mi kaliteli malzeme vs sizce durum nedir genel bir degerlendirme alsam sizlerden?

@Artoria Pendragon
Seni konuya bekliyorum üstat, Acer Nitro5'lerle ilgili cok sorun okudum Nitro 16'lar iyi deniliyor sende onu öneriyorsun, Lenovo LOQ ve Nitro arasindayim sence Lenovo daha kaliteli degil mi Acer tarafina göre yorumun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kaan Diktaş hocamız taş gibi leptop modelleri atmış. :)

Şunu söylemek istiyim bu devirde Gaming laptop alacaksanız en düşük RTX 3060 model tercih edin sakın 3050'lere girmeyin RTX 3060/4050 serilerini takip edebilirsiniz.

Tam tersi minimum 4060 tercih etmesi daha iyi olur. Zira fg + güncel bir kart.

4060'a kadar bütçesi varsa tercih etsin (uygun bütçeli tavsiye veriyorum).

Geri
Yukarı