Gaming Laptop Önerisi

Metin1777

Decapat
Öncelikle merhabalar. Bilgisayar özellikleri hakkında pek bilgim yok. Çok bilindik ekran kartları harici ekran kartlarından da pek anlamıyorum. Şu an kullandığım bir masaüstü bilgisayar var.
Özellikleri:
Windows 7
Ekran 1360x768 32 bit 60Hz
İşlemci: i5-2400 3.10 GHz 4 Çekirdek
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240
Yaklaşık Top. Bellek: 4098 MB
RAM: 8 GB

Oyun oynamak için ideal bir laptop olmasını istiyorum. Şu 4 laptop'u buldum: Asus 1 Lenovo Asus 2 Dell Oyun oynamak için hangi laptop daha çok işime yarar veya önerdiğiniz başka laptop var mı? Fiyatı 3000-5000 TL arasında olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo pek oyun için ideal diğil asus1 i tercih ederim diğer bilgisaayralrda öyle yinede 5000 TL ye hazır bilgisayar almak yerine konu açıp 5000 TL oyun için sistem toplama diyerek 5000 TL ye oyun için bilgisayar toplayabilirsiniz

"U" ibareli işlemciler düşük güç tüketimi anlamına gelir.
Yani oyun için pek ideal değildir.
2. ASUS bilgisayuarı alabilirsiniz.

@Metin1777 Sen ne oynamak istiyorsun ?
Skyrim, Fifa, GTA, Rocket League, Assassin's Creed, Tomb Raider, DS 3 vs. PUBG, CS:GO gibi FPS oyunları pek beceremediğim için pek oynamaya da niyetim yok :D. Yani aman aman PUBG yi ultrada açacak laptop değil de genel olarak oyunlarda ortalama performans gösterebilecek uzun süre işime yarayacak bir laptop istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı