Gaming laptop soğutucu önerisi

jerrykerim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Artık son kararım ben kullandığım mevcut soğutucuyu değiştireceğim. Kullandığım bilgisayar ve soğutucum altta yazılıdır. Araştırmalarım neticesinde son iki model arasındayım. Buradaki en çok mesaja göre alacağım :D.

Zalman pahalı olsa da pek çok kişi tarafından çok olumlu dönüş almış. Başta tek fana karşı ön yargılı olsam da bu ürünün tek fanla kuvvetli ve sessiz üflemesi olduğunu öğrendim.

Rampage şu an kampanyada ve fiyatı da güzel. Mevcut soğutucumda orta küçük fan yok. Bunda ise var ve mevcut bilgisayarımda ortada da anakart ızgarası olması neticesinde bu önemli. Ama Zalman'da halen kafamı çeldiğinden ortada kaldım. Bu yüzden sizlerin kararına uymak istiyorum :).

Edit: Konu bu başlıkta olduğunda cevap verilmiyor genelde ama bir umut bekleyelim bakalım.

Monster v20.3 / Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz / NVIDIA RTX3060 Max-performance 6 GB GDDR6 192-BIT
/17, 3" FHD 1920x1080 144Hz IPS mat LED ekran /16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz /samsung mzVL2512HCJQ-00B00 512 GB 3500 MB- 2200 MB / Preo my cooler mgf01 Gaming notebook soğutucu

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman Ns2000 en iyi soğutucular içinde yer alıyor fakat ben şimdiye kadar Zalman Ns2000 soğutucusunu kullanana çok az rastladım. Genellikle f/p için Rampage, Inca, Frısby gibi modellere yöneliyor insanlar. Bana kalırsa Deep Cool U Pad soğutucusuna da bir göz at. Kesinlikle Monster laptoplar çok uygun bir soğutucu.

Zalman NS2000 en iyi soğutucular içinde yer alıyor fakat ben şimdiye kadar Zalman NS2000 soğutucusunu kullanana çok az rastladım. Genellikle F/P için Rampage, ınca, Frisby gibi modellere yöneliyor insanlar. Bana kalırsa Deep cool u pad soğutucusuna da bir göz at. Kesinlikle Monster laptoplar çok uygun bir soğutucu.

Yani hocam CPU ve GPU fanlı ve orta ızgara kısmına ise direkt açık şekilde daha iyi olur diyorsunuz. Aslında bu modele de baktım da hocam işte orta kısmının boş olması kafamı karıştırmıştı Deep Cool'da.

Arkadaşlar merhaba. Artık son kararım ben kullandığım mevcut soğutucuyu değiştireceğim. Kullandığım bilgisayar ve soğutucum altta yazılıdır. Araştırmalarım neticesinde son iki model arasındayım. Buradaki en çok mesaja göre alacağım :D.

Zalman pahalı olsa da pek çok kişi tarafından çok olumlu dönüş almış. Başta tek fana karşı ön yargılı olsam da bu ürünün tek fanla kuvvetli ve sessiz üflemesi olduğunu öğrendim.

Rampage şu an kampanyada ve fiyatı da güzel. Mevcut soğutucumda orta küçük fan yok. Bunda ise var ve mevcut bilgisayarımda ortada da anakart ızgarası olması neticesinde bu önemli. Ama Zalman'da halen kafamı çeldiğinden ortada kaldım. Bu yüzden sizlerin kararına uymak istiyorum :).

Edit: Konu bu başlıkta olduğunda cevap verilmiyor genelde ama bir umut bekleyelim bakalım.

Monster v20.3 / Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz / NVIDIA RTX3060 Max-performance 6 GB GDDR6 192-BIT
/17, 3" FHD 1920x1080 144Hz IPS mat LED ekran /16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz /samsung mzVL2512HCJQ-00B00 512 GB 3500 MB- 2200 MB / Preo my cooler mgf01 Gaming notebook soğutucu

Eğer laptopunuzun alt kısmını atarsanız daha iyi bir öneri alabilirsiniz belki. Laptop modeliniz ne?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda detaylı bir şekilde anlatıyor. Umarım yardımcı olur.

Akşam mutlaka izleyeceğim, teşekkür ederim.

Eğer laptopunuzun alt kısmını atarsanız daha iyi bir öneri alabilirsiniz belki. Laptop modeliniz ne?

Monster v20.3. Şu an elimde fotoğrafı yok ancak akşama göndereceğim hocam.

Hocam laptopun altı bu şekilde :)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-16 at 23.28.42.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-16 at 23.28.42.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleme:

Geri
Yukarı