Gaming laptop tavsiyesi

Sorunları nedir?

Kendim Monster notebook Abra A5 v18.2 kullanıcısı olarak sorunlarını size söylüyorum.
FreeDOS olarak geliyor Windows'u kendiniz kurmanız gerek.
Monster Notebook'un arayüz paneli kapanmıyor kapatılamıyor bu da bayağı bir FPS düşüşüne sebep oluyor.
Gelen malzemeler kullanılmış olabilir.
Çok fazla ısınıyor laptop soğutucunuz olmadan 70, 80 CPU'dan düşemezsiniz.
Bilgisayarınıza ilk 14 gün sonra su dökülürse geçmiş olsun.
i5 veya i7 serisinden güç alıyorlar. Ryzen almak daha iyi olur.
MonsterNotebook'un fiyatları daha pahalı Acer Nitro daha F/P bir durum sunar size.

Kendim Monster notebook Abra A5 v18.2 kullanıcısı olarak sorunlarını size söylüyorum.
Monster Notebook'un arayüz paneli kapanmıyor kapatılamıyor bu da bayağı bir FPS düşüşüne sebep oluyor.
Monsternotebook'un fiyatları daha pahalı Acer Nitro daha F/P bir durum sunar size.

Windows'u özelleştirme kısmından seçebilitorsunuz onun dışında önerileriniz için teşekkürler.

MonsterNotebook'un fiyatları daha pahalı Acer Nitro daha F/P bir durum sunar size.
90’dan önceki CPU sıcaklığı bir şey değil. Kullanılmış malzeme satmazlar kalitesiz malzeme satarlar. Kullandıkları işlemci herhangi bir olumsuzluğa yol açmıyor. Ve arayüz paneli kapanmıyorsa FPS düşürdüğünü nasıl anladınız?

1 ölü piksel çıksa bile değiştirme garantisi var. Satın alma ekranına gelince tüm garantiler gözüküyor.

Kanka burada Monster'i savunacaksan git al biz sana sorunlarını söylüyoruz alınmaz diyoruz sen yine de almak istiyorsan git al karışan yok biz uyarımızı yaptık. Şahsen Acer Nitro'lar ve fp ürünüdür güzellerdir.

Kanka burada Monster'i savunacaksan git al biz sana sorunlarını söylüyoruz alınmaz diyoruz sen yine de almak istiyorsan git al karışan yok biz uyarımızı yaptık. Şahsen Acer Nitro'lar ve fp ürünüdür güzellerdir.

Monster savunmuyorum bilgisayarı haksız eleştirenlere söylüyorum ben de Monster aşığı değilim.

Geri
Yukarı