Gaming laptopa monitör nasıl bağlanır?

Ysrex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Legion 5 kullanıyorum ve monitör alacağım 165 Hz veya 144 Hz almayı düşünüyorum. Laptop 165 Hz ama nasıl bağlayacağım bilemiyorum. Thunderblot var 2 tane. Bir de HDMI, HDMI bildiğim kadarıyla 60 Hz destekliyor nasıl bağlayabilirim? 165 Hz monitörü? DisplayPort'da yok.

Bayağı basit bir şey elinizde muhakkak vardır VGA kablosuna ihtiyacınız var eğer VGA girişi yoksa HDMI vardır bu işlemden sonra sadece monitörde görüntü almak isterseniz Win+p yaparak sadece ikinci ekran seçeneğini seçebilrisiniz.

Merhaba Legion 5 kullanıyorum ve monitör alacağım 165 Hz veya 144 Hz almayı düşünüyorum. Laptop 165 Hz ama nasıl bağlayacağım bilemiyorum. Thunderblot var 2 tane. Bir de HDMI, HDMI bildiğim kadarıyla 60 Hz destekliyor nasıl bağlayabilirim? 165 Hz monitörü? DisplayPort'da yok.

Bilgisayarınızda HDMI 2 varsa 144Hz destekliyor.
Aşağıdaki fotoğrafa bakarak daha iyi bilgi alabilirsin.

Screenshot_1.png

Arkadaş zaten cevap vermiş ama yine de yazmak istiyorum. Bende monster laptop vardı 1650 ekran kartlı ve 144hz ekranlı. Sonrasında G24F-2 aldım ve bu monitör OC ile 180 e kadar çıkabiliyor. Mini DP kablosuyla kullanıyordum ve HZ konusunda bir sıkıntı yaşamamıştım. Ama tabii ki Mini DP her laptop'da yok ve satın almıştım onu. Elinizde kablo varsa takın gitsin.

Geri
Yukarı