Gaming Laptopumu Şarja Takılı Kullanmalı mıyım?

CptDoharis

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün yeni bir Monster Gaming Laptop aldım. Ve oyun oynayınca ister istemez şarjı azalıyor ve şarja takıyorum. Acaba böyle kullanmamın bir sakıncası var mı? Size danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En yüksek performans için şarjda kullanmalısınız zaten. Oyunları masada sabit bir şekilde oynadığınızı varsayarsak şarjda kullanmak daha doğru. Mobil işlemler için ise bataryayı tam şarj/deşarj yapmanız doğru bir uygulamadır.

En yüksek performans için şarjda kullanmalısınız zaten. Oyunları masada sabit bir şekilde oynadığınızı varsayarsak şarjda kullanmak daha doğru. Mobil işlemler için ise bataryayı tam şarj/deşarj yapmanız doğru bir uygulamadır.

İnternette batarya ömrünü kısaltır vesaire birçok şey okuduğum için aklıma takılmıştı baya. Bilgilendirme için teşekkürler :)

Batarya tam doluyken fişe takılırsa elektrik doğrudan sisteme yönlendirilir. Batarya ışığından veya Windows üzerinden görebilirsiniz bunu. Herhangi bir sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı