Gaming Lpatop için Monitör alınır mı?

Sizin RAM'lerde sıkıntı olmaz bendeki RAM uyumu çok çok vahim genede takılmalar olmuyor. Bu arada Immortals Fenyx Rising de 2020 driverlı (evet 1 yıldan beri ekran kartı driverimi güncellememiştim) 1050 de bol bol takılma yiyordum ve FPS değerlerim 40 50 arasıydı driver güncelledim 60 FPS'ye çıktı ve takılmalar tamamiyle düzeldi. İşlemci sıcaklıklarına bakın throttle olursada FPS düşmesi yersiniz.

Sizin RAM'lerde sıkıntı olmaz bendeki RAM uyumu çok çok vahim genede takılmalar olmuyor. Bu arada Immortals Fenyx Rising de 2020 driverlı (evet 1 yıldan beri ekran kartı driverimi güncellememiştim) 1050 de bol bol takılma yiyordum ve FPS değerlerim 40 50 arasıydı driver güncelledim 60 FPS'ye çıktı ve takılmalar tamamiyle düzeldi. İşlemci sıcaklıklarına bakın throttle olursada FPS düşmesi yersiniz.

Bilgisayarla oyun oynarken MSI Afterburner'dan sürekli kontrol ediyorum. Sıcaklıklar en fazla 80-83 derece oluyor. Çoğu zaman 78 civarlarında geziyor. Ayrıca CS:GO'da ise 70-75 derece arası geziyor. Fakat ne hikmetse CoD 2'de bile (oyun sonuçta çok eski) sıcaklık 75 derecelerde geziyor. Dediğiniz gibi Throttle'a dikkat ediyorum. Teşekkür ederim.
Hayır RAM'lerde sıkıntı yok, bir de kaliteli kabloyla deneyin büyük ihtimal sorun düzelecektir.

Bu kablodan sipariş verdim gelince deneyeceğim.
Bu monitörü bu kablo ile CS:GO'da denedim sonuç farksız. Hala sürekli FPS düşmesi alıyorum ve canım çok sıkıldı. Nasıl olduğu ile ilgili CS oynarken telefonumla video çekeceğim. Bu konuda ASUS ile nasıl bir şekilde iletişime geçmem gerek? Gaming Laptop'u olan ve CS:GO oynayan arkadaşlar (mümkünse 1650 ve üstü GPU'ya sahip olan ) benimle iletişime geçebilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı